Tysiące mieszkańców bawiło się na Dniach Chrzanowa - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Tysiące mieszkańców bawiło się na Dniach Chrzanowa

red 09:53, 02.06.2008
18 Tysiące mieszkańców bawiło się na Dniach Chrzanowa

Krzysztof Krawczyk, Feel, Urszula, Akurat, Marek Torzewski, kapele ukraińskie, a także powiew Irlandii w wykonaniu zespołu Carrantuohill – w tym roku na dniach miasta każdy mógł znaleźć coś dla siebie.


Krzysztof Krawczyk, Feel, Urszula, Akurat, Marek Torzewski, kapele ukraińskie, a także powiew Irlandii w wykonaniu zespołu Carrantuohill - w tym roku na dniach miasta każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Podobnie jak przed rokiem, Dni Chrzanowa obchodzono na dwóch scenach, na Rynku i Placu Tysiąclecia. Organizatorzy szacują, że w ostatni weekend bawiło się tam około dziesięciu tysięcy osób.

Sobotni koncert Krzysztofa Krawczyka przyciągnął na chrzanowski Rynek tłumy. Choć w tym samym czasie na Placu Tysiąclecia grał jeszcze zespół Akurat, mieszkańcy woleli posłuchać starych przebojów byłego "Trubadura".

- Takiego tłumu jeszcze nie widziałem. Czuję się jak sardynka, bo nie mogę nawet się odwrócić. Z daleka niewiele widać, ale i tak cieszę się, że usłyszałem swoje ulubione przeboje - mówi Krzysztof Kazera, który na koncert Krawczyka przyjechał z rodziną z Jaworzna.

Gwiazdą sobotniego wieczoru był zespół Feel, który zakończył sobotnią imprezę.

Teatrzyki, gry, zabawy przygotowano w niedzielę z okazji Dnia Dziecka.
- Bajka o smoku była fajna, ale ja i tak wolę pojeździć na karuzeli i zjeść watę cukrową - mówi 5 letnia Kasia Kupczyk, trzymając za jedną rękę mamę, za drugą wielki, kolorowy balon.

O ile na występie Carrantuohill nie było jeszcze tłumów (choć irlandzkie dźwięki i taniec zrobiły na obecnych wrażenie), o tyle prawdziwą furorę niedzielnego wieczoru zrobił tenor Marek Torzewski, który obchodził jubileusz 25-lecia pracy artystycznej. Po pierwszym utworze zszedł ze sceny do publiczności i witał stojących najbliżej barierek.

Jego występ był jedynie rozgrzewką przed koncertem Urszuli i pokazem sztucznych ogni.

Według służb porządkowych tegoroczne Dni Chrzanowa były jednymi ze spokojniejszych. Na miejscu było 50 policjantów i 70 ochroniarzy.

- Największy problem był z alkoholem. W sobotę o godzinie 22 jaworznicka izba wytrzeźwień była już przepełniona i nie przyjmowała więcej osób. U kilku młodych znaleźliśmy narkotyki, odnotowaliśmy też jedno pobicie - informuje Grzegorz Sokolnicki, rzecznik prasowy chrzanowskiej KPP.
(MB)

Na zdjęciu: Tenor Marek Torzewski wita się z chrzanowską publicznością

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (18)

~mieszk::~mieszk::

0 0

Ostatni komentarz z 4.06.2008, o 19:24:04-to podsumowanie, naszych dni Chrzanowa w pełni się z tym, zgadzam , takiego pijaństwa wśród małolatów od dawna nie było- a czy takich imprez nie można robić bez piwa??

04:26, 06.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

CameleonCameleon

0 0

Brawo, brawo gońmy Litwinów w spożyciu alkoholu, coraz młodsze gówniarstwo chleje do oporu....

17:24, 04.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~XXX:~XXX:

0 0

Większość była przyjezdnych , a połowa naszych mieszkańców siedziało w domach , na działkach..

12:13, 04.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~insomnia~insomnia

0 0

Moim zdaniem akurat Akurat był najlepszy;) i warto było sie wybrać!

20:18, 03.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~pyotrus~pyotrus

0 0

www.radioakcja.pl w sobotę o 18 odbędzie się audycja z relacją z dni chrzanowa a w niej m.in. wywiady z zespołem Feel, Akurat, Łukaszem Zagrobelnym, Urszulą, Markiem Torzewskim, zespołami chrzanowskimi i.in. wszystkich serdecznie zapraszamy!!

17:19, 03.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Anka~Anka

0 0

do cabana 2
Szansy to niech młodzi szukają w programie "szansa na sukces" a nie zabierają czasu za który Torzewski wziął kasę .

12:29, 03.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Durin~Durin

0 0

nikt nie pisze o Akurat???? dziwne a chłopaki z Bielska dali rade bez swojego wokalisty( mój ich pierwszy koncert bez niego) i musze powiedziec ze było dobrze> Zostałem na Feel-u chociaz nie przepadam za tą "kapelą" i potwierdzili że sa totalnym gniotem, nie ma jak śpiewac te same piosenki na bis, już Urszula była lepsza, dała rade:) ogolnie bywało lepiej na Dniach:)

09:37, 03.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~mieszkaniec~mieszkaniec

0 0

Carrantuohill kapitalne!!! Świetna jak zwykle Urszula, której jestem fanem od początku lat '80. To tyle jak na mój gust. Innym pewnie podobało się co innego, ale o gustach ponoć się nie dyskutuje...

07:27, 03.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~RW~RW

0 0

w zupelnosci zgadzam sie z rhcp cale te dni Chrzanowa to totalny kicz no ale jacy rajcowie w Ratuszu takie dni miasta ehhh

06:20, 03.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~mieszk::~mieszk::

0 0

A mówiło się wcześniej nic nie robić ,pieniądze przeznaczyć na inny cel, ludziom się nie dogodzi, tak żle i tak nie dobrze!

04:23, 03.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~ja~ja

0 0

Niestety zbyt słabe nagłośnienie na koncercie Feel i scena zbyt niska- jednym słowem słabo było słychac i słabo było widać...

22:46, 02.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~caban 2~caban 2

0 0

Torzewski super tylko za dlugo przygotowka do koncertu,dobrze ze dal szanse mlodym a na opere to do mloszowej!!!!

19:11, 02.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~L~L

0 0

Byłam na Carrantuohill i nie zawiodłam się. Świetny koncert, do tego taniec irlandzki w wykonaniu Reelandii. Zostałam jeszcze na Torzewskim, ale to już była porażka. Beznadziejna, niby zabawna konferansjerka. Kilka włoskich piosenek i podlizujący się burmistrz na koniec... A ta świecąca 25 na jego jubileusz, to juz szczyt tandety. Popieram przemdówcę najgorsze dni miasta...

18:35, 02.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~rhcp~rhcp

0 0

No i trzeba napisać jeszcze o największej gwieździe tegorocznego święta miasta zespole Feel. Rozstawiali się prawie godzinę i zaczęli o 21.30 a kasa już leci, bo trzeba wiedzieć jak robić żeby się nie na robić. Między każdym utworami wokalista gadał przez 5 minut o tym o czym będzie śpiewał bo przecież mają swoich piosenek tylko kilka, z czego największy przebój to i tak plagiat, a czymś trzeba było zapełnić koncert. I te żenujące, naciągane bisy kiedy ludzie już się rozchodzili do domów. Jaki wykonawca taki koncert. A przede wszystkim te matki ze swoimi nastoletnimi córkami, które dostawały spazmów pod sceną ha ha ha. Jednym słowem najgorsze dni miasta na jakich byłem.

16:47, 02.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~pyotrus~pyotrus

0 0

podejście organizatorów do Kapel Chrzanowskich to totalne dno i bezczelność. :/ Kto widział jak ich potraktowano ten wie o co mi chodzi :/

15:25, 02.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Anka~Anka

0 0

Jestem zawiedziona i rozczarowana koncertem Torzewskiego. Przede wszystkim to napisane było "Marek Torzewski i jego goście" Więc spodziewałam się że usłyszę również piękne głosy innych wykonawców. To kto niby miał być tymi gośćmi Ta "utalentowana" niby młodzież chrzanowska ? Poza tym Torzewski grał na zwłokę , owszem zaśpiewał parę włoskich popularnych przebojów, ale na żadną arię operową nie było Go stać. Poszedł na łatwiznę i to mi się nie podoba. W porównaniu do Niego koncert Krawczyka był dużo lepszy.
Wstyd Panie Torzewski.

12:25, 02.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Dagome~Dagome

0 0

Ech... Wielka szkoda, że autor artykułu nie napisał nic pozytywnego o zespole ,,Akurat" ;/ A trzeba wiedzieć, że dali naprawdę dobry koncert i nie żałuje ani trochę ( pomimo paru dziur w plecach od ćwieków i śladów po glanach), że tam byłem ;d

11:50, 02.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~mieszk:~mieszk:

0 0

Wszystko dobrze ale , pijanej i narkotyzowanych było młodych bardzo dużo- no jak przeciw działać?

10:27, 02.06.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%