Piknik Porębski w deszczu - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Piknik Porębski w deszczu

red 19:28, 03.08.2008
Skomentuj Piknik Porębski w deszczu

Anna i Stanisław Grabowscy z Podłęża zwyciężyli w turnieju rodzinnym „Doskonała Para”, zorganizowanym w ramach tegorocznego pikniku w Porębie Żegoty.

Anna i Stanisław Grabowscy z Podłęża zwyciężyli w turnieju rodzinnym "Doskonała Para", zorganizowanym w ramach tegorocznego pikniku w Porębie Żegoty. Są małżeństwem dopiero od dwóch lat. Udało im się jednak pokonać dwie inne pary, które sakramentalne tak powiedziały sobie 18 lat temu.

Pogoda pokrzyżowała plany organizatorom tegorocznego Pikniku Porębskiego. Przez burzę w sobotę imprezę przerwano i przełożono ją na niedzielę. Jednak także w niedzielę deszcz towarzyszył biesiadnikom. Na szczęście główny punkt programu - konkurs rodzinny - udało się zorganizować.

W szranki stanęły trzy pary małżeńskie: Anna i Stanisław Grabowscy, Halina i Jerzy Kordaszowie oraz Dorota i Paweł Tokarscy. Wszyscy musieli poradzić sobie z cięciem drewnianego palika piłą na czas, z wyrobieniem jak największego ciasta z mąki i wody oraz szybkim robieniu mizerii, przy czym ogórka małżonek musiał trzymać w ustach.

We wszystkich konkurencjach najlepiej poradzili sobie Anna i Stanisław Grabowscy, małżeństwo z dwuletnim stażem, którzy w nagrodę otrzymali sprzęt gospodarstwa domowego.

Niestety, w ramach tegorocznego pikniku nie udało się zaprezentować przedstawienia "Pij, bracie pij". O ile w sobotę artystów i publiczność przegoniła kapryśna pogoda, w niedzielę na imprezę nie mógł dotrzeć jeden z głównych aktorów, bo musiał iść do pracy. A bez niego przedstawienie odbyć się nie mogło.
(AJ)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%