Zdjęcie >Diamentowi< autorstwa Anny Jarguz wyróżnione w kategorii Życie codzienne w ogólnopolskim konkursie SGL Local Press 2008
Anna Jarguz, dziennikarka "Przełomu", zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Stowarzyszenia Gazet Lokalnych Local Press 2008 za zdjęcie "Diamentowi" małżeństwa z os. Gaj w Trzebini.
Anna Jarguz, dziennikarka "Przełomu", zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Stowarzyszenia Gazet Lokalnych Local Press 2008 za zdjęcie "Diamentowi" małżeństwa z os. Gaj w Trzebini.
Na fotografii utrwaliła Mieczysławę i Józefa Zendrowskich z Trzebini, którzy żyją razem od przeszło 60 lat i w tym roku obchodzili Diamentowe Gody. Tekst pt. "Bo najważniejsza w życiu jest miłość" ukazał się w 24. numerze "Przełomu".
Przewodniczącym jury konkursu SGL Local Press 2008 był Piotr Najsztub. Honorowy patronat sprawował marszałek Sejmu RP Bronisław Komorowski.
- Praca dziennikarzy lokalnych jest o wiele trudniejsza, niż redaktorów ogólnopolskich mediów - stwierdził podczas uroczystości wręczenia nagród i wyróżnień Piotr Najsztub.
- Prasa lokalna jest siłą demokracji. Dziennikarze budują poczucie przynależności i tożsamości - podkreślił marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.
W konkursie startowało ponad sto gazet lokalnych. Do organizatorów wpłynęło ponad 1500 zgłoszeń - artykułów prasowych i zdjęć. Gazetą Lokalną Roku - dzięki największej liczbie nominacji został "Nowy Łowiczanin".
W tej samej kategorii fotografii, co nasza redakcyjna koleżanka - Życie codzienne - nominowany był inny dziennikarz "Przełomu" Łukasz Dulowski.
(es, red)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz