Seniorzy z "Radości" świętowali swój Dzień - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Seniorzy z "Radości" świętowali swój Dzień

red 18:50, 23.10.2008
3 Seniorzy z "Radości" świętowali swój Dzień Bez klubu seniora nasze życie byłoby szare i nudne – przyznają zgodnie Maria Popiela i Marian Kasprzyk z Trzebini

Szampan, obiad i tańce do późnego wieczora w trzebińskim Dworze Zieleniewskich – tak emeryci i renciści ze stowarzyszenia „Radość” obchodzili w czwartek Dzień Seniora.

Szampan, obiad i tańce do późnego wieczora w trzebińskim Dworze Zieleniewskich - tak emeryci i renciści ze stowarzyszenia "Radość" obchodzili w czwartek Dzień Seniora.

- Świętujemy po raz czwarty. Szkoda, że nie zjawili się wszyscy przyjaciele z klubu. Niestety wielu już niedomaga i ma problemy z poruszaniem się. Wypijemy za ich zdrowie - Zyta Kawala, przewodnicząca stowarzyszenia wznosi toast za seniorów.

Najstarsi członkowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.
- Za wytrwałość i zaangażowanie - wyjaśnia skarbniczka Janina Adamczyk.

Jednym z szesnastu wyróżnionych jest 87-letni Władysław Pióro.
- Nie czuję najstarszy. Jak mógłbym, skoro mam dwadzieścia lat młodszą żonkę. Razem wpadamy na herbatkę i pogaduszki do klubu seniora. Dziś nie zamierzam wypuścić małżonki z parkietu - pan Władysław puszcza zalotnie oko do żony Marii.
(MB)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

~Ruda~Ruda

0 0

Gratuluję Państwu wigoru i optymizmu . Ja też tak chcę!!! Pozdrawiam bardzo , bardzo serdecznie.

06:07, 24.10.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Hela:;~Hela:;

0 0

I bardzo dobrze , należy podziwiać takich seniorów którzy idą na wspolne spotkania, a nie siedzą z pilotem w ręku w domu, życzmy im powodzenia...

02:12, 24.10.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ann_aliceann_alice

0 0

Zdrowie seniorów:) Toast herbatką, ale zawsze toast :D

19:31, 23.10.2008
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%