O mało nie wpadł pod pociąg - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

O mało nie wpadł pod pociąg

red 21:24, 01.01.2009
3 O mało nie wpadł pod pociąg

31 grudnia (środa), około godziny 19.40, na stacji PKP w Trzebini, mieszkaniec Siemianowic Śląskich chciał wskoczyć do jadącego w kierunku Katowic pociągu. Poza tym Sylwester był spokojny.

31 grudnia (środa), około godziny 19.40, na stacji PKP w Trzebini, mieszaniec Siemianowic Śląskich chciał wskoczyć do jadącego w kierunku Katowic pociągu.
- 21-letni mężczyzna miał wiele szczęścia. Upadł koło peronu. Poza odrapaniami i potłuczeniem, nic mu się nie stało. Obecnie przebywa w chrzanowskim szpitalu - informuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy KPP w Chrzanowie.

Poza tym wypadkiem tegoroczna noc sylwestrowa okazała się spokojniejsza niż ubiegłoroczna.
- W tym roku nie było imprezy plenerowej na chrzanowskim Placu Tysiąclecia. Młodzież nie rozrabiała, nie odnotowaliśmy także wypadków spowodowanych przez petardy. Zatrzymaliśmy natomiast trzech nietrzeźwych kierowców - mówi rzecznik prasowy policji.
O godzinie 23.30, przy ulicy Krakowskiej w Dulowej, patrol policji zatrzymał 23-letniego mieszkańca Jaworzna, jadącego fiatem Brawo. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że miał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.
O godzinie 21.45 przy ulicy Piłsudskiego w Trzebini, mieszkaniec Oświęcimia wydmuchał 0,7 promila alkoholu, a o godzinie 16.30 przy ulicy Długiej w Trzebini, kierujący Fiatem Uno 54-letni mieszkaniec Bukowna - 0,23 promila.
(MB)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

Kamil_Kamil_

0 0

Ja jestem zawiedziony nocnymi patrolami. Akurat robiłem 'za kierowce' i przez całą noc jeździłem po Chrzanowie/Trzebini. Próbowałem różne drogi - poczynając od lokalnych, przez wojewódzkie, krajowe i A4. Nigdzie, od godziny 1 do 8 rano nie spotkałem patrolu policji...

19:12, 02.01.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~bartek~bartek

0 0

Zdecydowanie w kierunku Krakowa. Plotki mówiły, że się rzucił pod pociąg, że wpadł pod niego, a tu tylko upadek? Chociaż może aż upadek? Dlatego psażerowie musieli się przesiąść? Po czym pociąg i tak odjechał tylko, że cały pusty. Na miejscu policja, dochodzenie i wszystko trwało aż 50 min? Litości!

12:37, 02.01.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~pasażer~pasażer

0 0

chyba w kierunku Krakowa

08:01, 02.01.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%