Rozpoczął się remont sali odczytowej MOKSiR-u - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Rozpoczął się remont sali odczytowej MOKSiR-u

red 11:55, 02.03.2009
Skomentuj Rozpoczął się remont sali odczytowej MOKSiR-u W poniedziałkowe południe z sali wyniesiono już większość starych foteli

CHRZANÓW. W poniedziałek rozpoczął się remont sali odczytowej chrzanowskiego MOKSiR-u. Potrwa do końca kwietnia.

CHRZANÓW. W poniedziałek rozpoczął się remont sali odczytowej chrzanowskiego MOKSiR-u. Potrwa do końca kwietnia.

Przez wiele miesięcy nie można było rozstrzygnąć przetargu na modernizację sali ze względu na brak oferentów. Trzeci przetarg wreszcie przyniósł rozstrzygnięcie. Spośród aż 12 firm wybrano ofertę PPUH WOGAZ Wiesława Banasika z Jaworzna. Wykona roboty za 273.645 zł. Do tego trzeba doliczyć 22-procentowy VAT.

Zakres robót obejmuje demontaż starych siedzisk i boazerii, ułożenie nowego parkietu, wymianę instalacji elektrycznej i wentylacji (wraz z montażem klimatyzacji), wykonanie podwieszanego sufitu oraz obłożenie płytami i pomalowanie ścian.

Za zaoszczędzone w przetargu 120 tysięcy złotych zakupione zostaną nowe fotele.
(MOR) 

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%