CHRZANÓW. Zakapturzony sprawca wyrwał skarbonkę w szpitalu - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

CHRZANÓW. Zakapturzony sprawca wyrwał skarbonkę w szpitalu

red 12:19, 07.02.2014
Skomentuj CHRZANÓW. Zakapturzony sprawca wyrwał skarbonkę w szpitalu

W czwartek zamaskowany mężczyzna próbował ukraść pieniądze zbierane dla Fundacji na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. Powstrzymał go jeden z pracowników lecznicy.

W czwartek zamaskowany mężczyzna próbował ukraść pieniądze zbierane dla Fundacji na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie. Powstrzymał go jeden z pracowników lecznicy.

Do zdarzenia doszło po godz. 19.30 Do szpitala wszedł mężczyzna. Miał na sobie bluzę z kapturem. Podszedł do skarbonki stojącej w holu i ją wyrwał. W środku były pieniądze. Złodziej chciał je ukraść, ale powstrzymał go jeden z pracowników.

-Mężczyzna zostawił skarbonkę i uciekł. Prowadzimy czynności, by go ustalić i zatrzymać - mówi Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.

***
W piątek rano mieszkaniec Chrzanowa powiadomił policję o kradzieży. Twierdzi, że znajoma podczas wizyty w jego mieszkaniu wykorzystała chwilę nieuwagi i zabrała mu portfel. W środku był dowód osobisty, karta do bankomatu i pieniądze. Mężczyzna stracił też telefon komórkowy. Straty wynoszą 1300 zł.
(EJB)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%