Autostrada A4 - wyjazd z Chrzanowa w kierunku Krakowa jest otwarty - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Autostrada A4 - wyjazd z Chrzanowa w kierunku Krakowa jest otwarty

red 15:20, 17.07.2009
9 Autostrada A4 - wyjazd z Chrzanowa w kierunku Krakowa jest otwarty Z Chrzanowa można wyjechać na autostradę A4 korzystając z węzla balińskiego

CHRZANÓW. Zakończył się remont fragmentu autostrady A4 przy węźle balińskim. Efekt: zjazd w stronę Krakowa jest dostępny dla kierowców.

CHRZANÓW. Zakończył się remont fragmentu autostrady A4 przy węźle balińskim. Efekt: zjazd w stronę Krakowa jest dostępny dla kierowców.

Drogowcy przywrócili organizację ruchu, która przez ostatnie tygodnie musiała być zmieniona ze względu na prace na A4 w okolicach węzła balińskiego. Jak informują nas w Stalexporcie, remont wszystkich węzłów w okolicach Chrzanowa i Trzebini łączących miasta z A4 dobiegnie końca w październiku.
(taj)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (9)

~Tom~Tom

0 0

taaaaa koniec remontu dobiegnie końca w październiku tylko którego roku?? to co sie dzieje na naszym terenie to jest jedno wielkie nieporozumienie...ale cóż...życie.

10:37, 22.07.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~xxl ~xxl

0 0

tak davidx_net masz tacje remotowali "autostradę" na wysości węzła. I to jest właśnie Polska można było za jednym zamachem wyremontować wjazd i wyjazd to po co ? za kilka mcy pewnie zamkną wjazd i bendą remontować.

20:46, 19.07.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~davidx_net~davidx_net

0 0

Na samym zjeździe chyba nie było nic robione (o zgrozo) Lecz na wysokości wjazdu na A4 (już na "autostradzie") były robione jakieś prace remontowe. Jak się myle to mnie poprawcie.

18:03, 19.07.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Kierowca~Kierowca

0 0

Niech mi ktos powie, co oni tam robili, bo wczoraj skorzystalem z tego wjazdu na A4 i ja tam zadnego remontu nie zauwazylem.

10:09, 19.07.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~ziutek 2~ziutek 2

0 0

ziutek przeczytaj tytuł wyraznie.Nie chodzi o wyjazd z autostrady tylko o wyjazd z Chrzanowa dzieciaku.

07:03, 19.07.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~pirat drogowy ~pirat drogowy

0 0

I badzo dobrze że pieczary stoją w jednym miejscu , przynajmiej wiadomo gdzie mozna sie ich spodziewać.

06:49, 19.07.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~ziutek~ziutek

0 0

Tytuł wymiata!
Otwarty został WJAZD w kierunku Krakówka a nie wyjazd!!!
A misiaki jak zwykle. Trzeba im tam postawić budk, żeby im na łeb nie lało. :)

14:39, 18.07.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~pirat~pirat

0 0

tak jak tylko otworzyli do się od razu Misiaki tam ustawiają

03:13, 18.07.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Caban~Caban

0 0

A co z zezwoleniem na przejazd Wojewodzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego p Kanii????????? Trzeba im dac dokumentacje to zaraz pokaza nam co to znaczy urzednik Rzeczypospolitej i bedziemy czekali, tak jak na zezwolenie na przejazd wiaduktem w Kroczymiechu !!!

18:32, 17.07.2009
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%