Złodzieje wpadli, gdy chcieli sprzedać kradzione rzeczy - przelom.pl
Zamknij

Złodzieje wpadli, gdy chcieli sprzedać kradzione rzeczy

17:35, 05.08.2009
Skomentuj

LIBIĄŻ. W środę zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszało czterech mężczyzn, którzy dzień wcześniej, w nocy, okradli zakład produkcyjny przy ulicy Sikorskiego.

LIBIĄŻ. W środę zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszało czterech mężczyzn, którzy dzień wcześniej, w nocy, okradli zakład produkcyjny przy ulicy Sikorskiego.

Współwłaściciel jednej z libiąskich firm zgłosił na policję, że w warsztacie została wybita szyba, a ze środka zniknęło 20 aluminiowych form do odlewu spodów obuwia, a także szlifierka i wiertarka. Straty oszacował na 10 tys. zł.

- Funkcjonariusze ruszyli do akcji i już po kilku godzinach odzyskali 15 form oraz szlifierkę. Niedługo potem zatrzymali czterech mieszkańców Libiąża: dwóch szesnastolatków i dwóch dwudziestolatków. Próbowali oni sprzedać w punkcie skupu złomu pięć pozostałych form - informuje asp. sztab. Robert Matyasik, rzecznik KPP w Chrzanowie.

Jak nam udało się dowiedzieć, sprawcy przyznają się do winy. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat więzienia.
Łukasz Dulowski

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%