Komornik ogłasza się, łamiąc przepisy - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Komornik ogłasza się, łamiąc przepisy

red 11:17, 08.01.2010
10 Komornik ogłasza się, łamiąc przepisy Obwieszczenie o licytacji zawisło na wiekowej lipie, rosnącej przy szkole w Myślachowicach, która jest zabytkiem przyrody

MYŚLACHOWICE. Obwieszenie komornika sądowego o licytacji jednego z domów zawisło nie tylko na tablicach ogłoszeń, ale również na rosnącej przy szkole lipie, która jest zabytkiem przyrody. - Wieszanie ogłoszeń na drzewach jest niezgodne z prawem, dlatego powiadomiliśmy o tym policję – informuje Marian Fiszer, naczelnik gminnego wydziału ochrony środowiska w Trzebini.

MYŚLACHOWICE. Obwieszenie komornika sądowego o licytacji jednego z domów zawisło nie tylko na tablicach ogłoszeń, ale również na rosnącej przy szkole lipie, która jest zabytkiem przyrody. - Wieszanie ogłoszeń na drzewach jest niezgodne z prawem, dlatego powiadomiliśmy o tym policję - informuje Marian Fiszer, naczelnik gminnego wydziału ochrony środowiska w Trzebini.

O obwieszeniu komornika, które zawisło na zabytkowej lipie, powiadomił nas mieszkaniec wsi:
- Komornik chyba trochę się zagalopował z rozwieszaniem obwieszczeń, bo nie dość, że na każdej tablicy wiszą minimum dwa egzemplarze, to nie podarował nawet starej lipie i również ją "ozdobił" - oburza się Marcin Kowal.

Marian Fiszer z UM w Trzebini, po otrzymaniu od nas zgłoszenia, natychmiast powiadomił policję:
- Wieszanie ogłoszeń na drzewach jest niezgodne z gminnym regulaminem utrzymania czystości i porządku. Zabrania tego także Kodeks wykroczeń. Za wieszanie ogłoszeń m.in. na drzewach grozi kara ograniczenia wolności lub grzywny - mówi Marian Fiszer.

Próbowaliśmy się skontaktować z komornikiem sądowym przy Sądzie Rejonowym w Chrzanowie. Nie ma go jednak w kancelarii komorniczej. Jego sekretarka powiedziałą, żeby dzwonić w późniejszym terminie.
(AJ)

Aktualizacja 12.01.2010, 16.35

 

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (10)

~malinka~malinka

0 0

czy myslachowice to wies czy osada niedalego od miasta Czyzowki?

14:51, 10.01.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~pleple~pleple

0 0

prosta sprawa, wyciąć wszystkie drzewa a problem sam się skończy.

22:48, 09.01.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~kubala ~kubala

0 0

tak dochodzenie bedzie, przesłuchania i sprawa w sadzie. Wszystko na koszt podatników. No bo nie ma wazniejszych przestepstw od wywieszenia kartki na drzewie . Proponuje kare smierci - a conajmniej 25 lat "puszki"

15:36, 09.01.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~do "~komornik"~do "~komornik"

0 0

Może Ty? Mnie nie przeszkadza więc zgłaszał nie będę, ale skoro Tobie przeszkadza to w czym problem? Dlaczego ma zrobić to ktoś inny za Ciebie?

00:50, 09.01.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~sprawiedliwy~sprawiedliwy

0 0

Widział czy nie ale to jego własność i on odpowiada za niewłaściwe umieszczenie ogłoszenia ,co do policji to nic nie zrobi bo bo policjant ,sędzia ,prokurator,lekarz i komornik to w każdym mieście tworzą klub wzajemnej adoracji i mają układy między sobą o nietykalności prawnej.

16:45, 08.01.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~jaja~jaja

0 0

Ciekawe kto z niego sciągnie dług jak nie zapłaci hehe

15:26, 08.01.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~komornik~komornik

0 0

a co z ogłoszeniami wyborczymi ? kto ich zgłosi na policje i ukarze

12:53, 08.01.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~NN~NN

0 0

Należy solidnie ukarać komornika za złamanie przepisów o.ś..Pana komornika stać na grzywnę ponieważ nie ma litości przy ściąganiu należności wraz z wysoką jego prowizją od biednych ludzi.

12:29, 08.01.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

asusrp6asusrp6

0 0

Tyle się mówiło, pisało o komornikach w Polsce. To jest państwo w państwie, im się wydaję że im wszystko wolno że są bezkarni, i właśnie mamy taki przykład. Może Policja powie tak samo jak o zdjęciach o źle zaparkowanych samochodach czyli że to nie dowód ?

12:12, 08.01.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~zzz~zzz

0 0

a skąd wiecie że to komornik rozwiesił - widział ktoś komornika przybijającego obwieszczenie ???

11:57, 08.01.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%