NIEPORAZ. Wbił się autem w tył ciężarówki - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

NIEPORAZ. Wbił się autem w tył ciężarówki

red 09:17, 06.03.2014
Skomentuj NIEPORAZ. Wbił się autem w tył ciężarówki Fot. KP PSP Chrzanów

W środę podróżujący autostradą A4 kierowca Mini Coopera wjechał w naczepę ciągnika siodłowego. Sytuacja była bardzo niebezpieczna, bo w ciężarówce znajdowały się butle z wodorem.

W środę podróżujący autostradą A4 kierowca Mini Coopera wjechał w naczepę ciągnika siodłowego. Sytuacja była bardzo niebezpieczna, bo w ciężarówce znajdowały się butle z wodorem.

- O zdarzeniu zostaliśmy poinformowani o godz. 13.34. Doszło do niego na 379 km autostrady na wysokości Nieporazu. Mini Cooperem jechały dwie osoby z powiatu chrzanowskiego. Nie odniosły obrażeń - informuje rzecznik prasowy KP PSP w Chrzanowie st. Kpt. Wojciech Rapka.

W ciężarówce znajdowały się materiały niebezpieczne - dziewięć butli z wodorem. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

- Dokładnie sprawdziliśmy uszkodzenia naczepy. Na szczęście nie doszło do rozszczelnienia zbiorników. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało - dodaje Wojciech Rapka.

Na miejsce dotarła policja autostradowa. W działaniach brały udział cztery zastępy strażaków.
(e) 

Aktualizacja 7.03.2014, 15.27


(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%