LIBIĄŻ - CHRZANÓW. Pobici na przystanku i nietrzeźwy na rowerze - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

LIBIĄŻ - CHRZANÓW. Pobici na przystanku i nietrzeźwy na rowerze

red 13:26, 08.03.2014 Aktualizacja: 06:57, 29.09.2025
Skomentuj LIBIĄŻ - CHRZANÓW. Pobici na przystanku i nietrzeźwy na rowerze

W ręce policji wpadł jeden z napastników, którzy w piątek wieczorem pobili dwóch mężczyzn w rejonie przystanku autobusowego przy ul. Oświęcimskiej w Libiążu. Funkcjonariusze zatrzymali też rowerzystę, który pedałował, mając 1,2 promila alkoholu w organizmie.

W ręce policji wpadł jeden z napastników, którzy w piątek wieczorem pobili dwóch mężczyzn w rejonie przystanku autobusowego przy ul. Oświęcimskiej w Libiążu. Funkcjonariusze zatrzymali też rowerzystę, który pedałował, mając 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Jak informuje Robert Matysiak, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji, do pobicia doszło w piątek, około godz. 17. Dwaj mieszkańcy miasta w wieku 58 i 32 lat stali w rejonie przystanku autobusowego. W pewnym momencie napadło na nich dwóch nieznanych sprawców. W trakcie bójki jeden z napastników kilkakrotnie wystrzelił z pistoletu gazowego. Z ogólnymi obrażeniami ciała poszkodowanych wzięło pogotowie.

- Zatrzymaliśmy jednego z napastników. To 26-letni mieszkaniec Libiąża. Wciąż szukamy drugiego. Ustalamy też przyczyny zdarzenia - mówi rzecznik prasowy policji.

***

W ręce mundurowych wpadł też 40-letni mieszkaniec Chrzanowa. Mężczyzna w piątek, około godz. 18.00, jechał ulicą Chechlaną na rowerze. Był pijany. Miał 1,2 promila alkoholu w organizmie.

***

Policjanci poszukują ponadto sprawcy włamania do samochodu osobowego, zaparkowanego przy ul. Wodzińskiej w Chrzanowie. W piątek rano ktoś wybił szybę w pojeździe i wziął saszetkę, w której był paszport, dowód osobisty i dwa przenośne dyski. Właściciel samochodu straty wycenił na 400 zł.

(AJ)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%