Prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie miał szesnastolatek jeżdżący w sobotę w nocy motorowerem po Chrzanowie. Promil więcej miał rowerzysta, zatrzymany w Żarkach.
Pijany rowerzysta jechał w sobotę około godz. 13 ul. Kościuszki w Żarkach. Wpadł w ręce policji. 52-letni mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Szesnastoletniego chrzanowianina funkcjonariusze zatrzymali na ul. Wodzińskiej w Chrzanowie, tuż przed północą. Odpowie przed sądem za kierowanie pojazdu w stanie nietrzeźwym.
Musimy też ustalić, skąd niepełnoletni wziął alkohol - mówi Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji.
***
W sobotę po południu policjanci zatrzymali też drugiego ze sprawców piątkowego pobicia w rejonie przystanku autobusowego przy ul. Oświęcimskiej w Libiążu. To 26-letni mieszkaniec miasta. Mężczyzna trafił do aresztu. Jak informuje rzecznik policji, razem z kompanem odpowiedzą prawdopodobnie za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego przedmiotu, za co grozi do 8 lat więzienia.
(AJ)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Brawo za pomysł. Każdy pomysł zatrzymywania mieszkańców pożądany. Robert, jesteśmy z i za Tobą!
Endriu
17:10, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
Poprosimy o zestawienie z każdej z gmin naszego powiatu, bo w małej Alwerni skala zdecydowania mniejsza niż w Trzebini i Chrzanowie, a ponoć jest tam co czytać
Jerry
17:09, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
Brawo pani burmistrz z Alwerni, pomoc takim chorym jak ja jest potrzebna. Ja jestem w Trzebini i burmistrz tego miasta wysłał na mnie urząd skarbowy a nie umorzył, Jestem teraz w koszmarnej sytuacji, bez wyjścia‼️‼️‼️
YuMi
16:44, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Wakacje marzeń za 10tys. to chyba w sosnowcu tylko 🤣🤣🤣
Skit
16:21, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz