PEC już w czwartek zaczął się dokopywać do głównej magistrali w rejonie ul. Pogorskiej w Chrzanowie, gdzie w piątek będzie usuwał awarię. Zdjęcie nadesłane przez czytelnika.
CHRZANÓW. W piątek, od rana do popołudnia, będą letnie lub zimne kaloryfery w całym Chrzanowie - poinformował Jacek Boroń, prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.
CHRZANÓW. W piątek, od rana do popołudnia, będą letnie lub zimne kaloryfery w całym Chrzanowie - poinformował Jacek Boroń, prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.
Nie potrafi podać konkretnych godzin, w jakich mieszkańcy muszą się liczyć z niedogodnościami. Tłumaczy, że rano zostanie wyłączone ogrzewanie, a następnie pracownicy wytną ośmiometrowy odcinek rurociągu na głównej magistrali w rejonie ul. Pogorskiej.
- Wstawią w to miejsce nowy "kawałek" - stwierdza prezes Boroń.
Szacuje, że w około 15 tysiącach mieszkań będą letnie lub zimne kaloryfery.
W piątek nie ma się także co wybierać na basen "Cabańska Fala".
- Cały dzień będzie nieczynny - informuje Elżbieta Głąbała.
Łukasz Dulowski

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
0 0
Cieszmy się, że oni to remontują, w przeciwnym razie wymienialiby wszystko a koszty spadłyby na nas-odbiorców. Nie pamiętam kto to powiedział, ale na pewno ktoś z PEC-u.Na Szafera kartki były w czwartek koło południa, ale to chyba zależy od pań sprzątających-one chyba wywieszają takie informacje.
0 0
Jednego nie moge zrozumieć. przełom juz kilka dni wczesniej informuje mieszkanców że nastąpi przerwa w grzaniu a na polsacie w wydarzeniach robią z chrzanowa sensacje ze wszystko STAJE SIE NAGLE!
0 0
lady gaga . hahaha.
dziecinko do ksiazek nie na forum.
0 0
czy tej zimy będą jeszcze jakieś naprawy???
0 0
Jest po 22 i dalej nie ma ciepłej wody a kalafiory zimne !!!!!!!!!
Co pan na to panie Boroń ?
Pewnie ma pan bojler !
0 0
to, że nie grzeją kaloryfery to jedno, ale że za ciepłą wodę trzeba zapłacić chociaż cały dzień w krenie leci zimna to drugie. Awaria..., o której już wczoraj było wiadomo. Oczywiście nie mozna dokonać przegłądu rur w lecie i dokonać wymiany, pewnie nie można. No coż....
0 0
ann_alice:Popieram Cię w 100%
0 0
20:30 - na Niepodleglosci dalej zimno.
0 0
Już 20:20 a tu dalej zimno !!!!
0 0
Ciekawe
Wyszedłem z psem o godzinie 7 kartki nie było.
Pani sprzątaczka już odśnieżała
Wyszedłem do sklepu o 8 kartki dalej brak
Po 9 wychodziłem na miasto kartki dalej brak
Wracam po 12 kartka już jest.
A więc rozwiesić kartkę jak już nie ma ciepłej wody i ogrzewania to każdy głupi potrafi ;)
0 0
Karteczki były dziś porozlepiane wczesnym rankiem gdy wszyscy spali jeszcze...na drzwiach wejściowych do bloku...
0 0
do kmicic- awaria? to awarie są zaplanowane? już wczoraj było wiadomo że dziś między 7 a 20 nie będzie grzania ani ciepłej wody...ładna mi awaria
0 0
Osłabia mnie to. Tak po prostu. Że nie ma mocnych na takich nieudolnych preziów jak Boroń czy Gruber, czy inny Wołoch, którzy pomimo dowodnionej im wielokrotnie indolencji nadal tkwią przyklejeni na stołkach. Może się walić i palić, ale na takich ludzi nie ma rady, i coraz bardziej mnie to frustruje.
Nadal nie wiem, dlaczego remontów rur nie można przeprowadzać latem, najwidoczniej to jakaś kosmiczna zagadka. Nadal nie wiem, dlaczego wszystkim opłaca się wozić ludzi, tyko nie Gruberowi. Niech mnie ktoś oświeci w tej kwestii...
Który to już raz tej zimy nie ma ogrzewania, tak w ogóle? I w ogóle dlaczego zyski z PEC'u idą do Francji (tak, tak), a nie na wymianę wadliwych rur?
0 0
Os. Północ - godz.11.00 kaloryfery już zimne - czemu administracja nie zawiadomiła , że PEC nie grzeje ??? Nie kazdy ma internet aby to przeczytać - ludzi traktuje się jak buraków gdy trzeba pieniądze wyciągnąć to pierwsi.
Kartka powieszona o informacji chyba dziś dopiero jest - ciekawe czy wszędzie ?
0 0
Hydro-zagadka: Czy może być ciepła woda w kranie jak nie ma ciepłej wody w grzejnikach?
0 0
Już nie przesadzajcie: JEST ZIMA, TO MUSI BYĆ ZIMNO.
0 0
Kartki sa powieszone na klatkach!!!! chyba ze ktos Wam zerwal!
0 0
to nie remont ludzie tylko awaria, przerdzewiało już to co stare i się zaczyna
0 0
po pierwsze wogole w blokach nie bylo napisane ze nie bedzie cieplych kaloryferow ani cieplej wody !!!! po drugie bez przesady ludzie !!!! ciul tam z ogrzewaniem bo to mozna wytrzymac w bloku ale zebym juz ktorys raz w tym roku musiala grzac wode w garnkach w 21 wieku zeby sie chociaz byle jak ochlapac !!!!! skandal !!!!!!
0 0
Dobrze że niema mrozów, bo może to by dłużej trwało, mieszkaniec ma rację w 100%..u nas się dziwnie utarło że te remonty wszystkie jakoś zaczynają przepraszam z d..y strony.
0 0
A czy ciepła woda podczas poprzednich awarii była? Chyba nietrudno sobie samemu odpowiedzieć na to proste pytanie.
0 0
w całym Chrzanowie czyli osiedla takie jak Rospontowa, Kąty czy Borowiec również??
0 0
Nie będzie też ciepłej wody - przynajmniej takie informacje umieszczono na ogłoszeniach w blokach na os. Południe.
0 0
Szkoda że na klatkach taka informacja się nie pojawiła... No ale to normalne jest, i chyba z czasem się uodparniamy na takie sprawy
0 0
Wstawią w to miejsce nowy „kawałek” - stwierdza prezes Boroń.
Który już raz?
Może juz czas na zmianę preziów w ZKM I PEC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
Czy żaden dziennikarz przełomu nie mógł już szanownie zapytać czy nie będzie też ciepłej wody? Nie wiem czy to że kaloryfer nie grzeje wiąże się też ciepłą wodą w kranie. Nie znam się na tym, a chciałbym też to wiedzieć,
0 0
"... Jest zima, to musi być zimno..."
0 0
ciekawe ile razy jeszcze tam bedą kopać to juz kolejny raz ta sama dziura. tragedia!!! chyba tam naprawde fachowiec jest potrzebny.
0 0
Co jest grane? Rozgrzebana ziemia w tym samym miejscu, w którym była sławna na cały kraj reperacja ciepłociągu, zakończona wielkim sukcesem i odtrąbiona! Jednak widocznie zrobili fuszerkę!
0 0
W koińcu ktoś powinien ten bajzel w pecu okiełznać !!!
W lecie nic sie nie robi a potem w zimie ,,fachowcy " wyłączaja wode bo awaria!!!
Jak by jakaś spółdzielnia albo współnota wytoczyła by im proces o grubą kase to może by poszli po rozum do głowy !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0 0
nie ma jak remonty sieci grzewczej w zimie! moze pora na zatrudnienie fachowca-stratega logistyka!!! zas po robocie trzeba bedzie grzac wode w garnku.SREDNIOWIECZE!!!
0 0
czy nie bedzie tez cieplej wody ??
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz