CHRZANÓW. W nocy z piątku na sobotę około godz. 1.40 wybuchł pożar w firmie Valeo. Zapaliła się jedna z maszyn. Pracownicy ugasili ogień gaśnicami proszkowymi. W akcji uczestniczyli też chrzanowscy strażacy.
CHRZANÓW. W nocy z piątku na sobotę około godz. 1.40 wybuchł pożar w firmie Valeo. Zapaliła się jedna z maszyn. Pracownicy ugasili ogień gaśnicami proszkowymi. W akcji uczestniczyli też chrzanowscy strażacy.
- Dobra i trzeźwa reakcja pracowników firmy pozwoliła uniknąć większego zagrożenia - powiedział w sobotę mł. bryg. Piotr Filipek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie. - Kiedy zjawiliśmy się na miejscu, nie było już większego zagrożenia, dogasiliśmy i zabezpieczyliśmy urządzenie - dodał.
W akcji uczestniczyły dwa zastępy chrzanowskich strażaków. Jak wstępnie ustalono, pożar wybuchł wskutek awarii silnika jednej z maszyn produkcyjnych.
(jk)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
0 0
która maszyna?
0 0
o premii mogą tylko pomarzyć,
0 0
Dostana premie buhahaha
0 0
Zgadzam sie ze wszystkimi Powini dostac wieksza premie ..xD
Premia musi być...;)
0 0
Pracownicy powinni dostać solidną premię za odwagę ....
0 0
jak ustawiacze sami usuwają usterki, zamiast poprosić o to elektryków, to tak się właśnie dzieje.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz