Sześciu nowych lekarzy onkologów przyjmuje w chrzanowskim szpitalu. Oprócz nich w poradni można umówić się na wizytę także do innych specjalistów w tej dziedzinie.
W poradni onkologicznej dotychczas pracowali doświadczeni onkolodzy – lekarze z chrzanowskiego szpitala, m.in. chirurdzy onkolodzy: dr n. med. Leszek Wiórek czy Piotr Rembiecha.
Od niedawna zaczął także przyjmować prof nadzw. dr hab. n. med Wojciech Wysocki będący wojewódzkim konsultantem z zakresu chirurgii onkologicznej. Robi to razem z zespołem onkologów z Krakowa. Mają swoim doświadczeniem wesprzeć pracujących tutaj lekarzy.
Poradnia onkologiczna działa pięć razy w tygodniu w różnych godzinach. Można się do niej zarejestrować bez skierowania.
Krakowscy onkolodzy z prof. Wysockim na czele mają przyjmować we wtorki. W praktyce wygląda to tak, że co tydzień przyjmuje ktoś inny z jego ekipy. Żeby dowiedzieć się, kiedy będzie w niej prof. Wysocki, trzeba po prostu zadzwonić do rejestracji w zapisać się na termin.
Jakie mogą być niepokojące objawy i kto powinien udać się do poradni?
- Jeżeli kobieta wyczuje guzek w piersi lub jeśli ktoś zauważy na skórze podejrzaną zmianę, bądź ma problemy jelitowe: zaparcia, biegunki albo krwawienia to może bez skierowania zapisać się na wizytę w poradni onkologicznej – zaznacza prof. Wysocki.
Osoby zainteresowane mogą dzwonić do rejestracji szpitalnej pod nr tel.: poniedziałek - piątek w godz. 7.00 - 17.00 tel. 32 624 75 36; 32 624 75 37; 507 124 142
Do poradni onkologicznej w szpitalu można się zapisać bez skierowania. Wystarczy przyjść lub zadzwonić
W gminie Krzeszowice wygrywa Nawrocki
ksiądz kazał tak głosują ciemny lud to kupi ha ha
prawdziwy hotin
05:14, 2025-05-20
Więźniowe z Trzebini wskazali na Trzaskowskiego
....ciagnie swoj do swojego
Patrzcie
03:05, 2025-05-20
Więźniowe z Trzebini wskazali na Trzaskowskiego
Szkoda tęczy, raczej sześciokolorowe g..no
Ogień
00:05, 2025-05-20
Więźniowe z Trzebini wskazali na Trzaskowskiego
Duda juz swoich powypuszczał , albo pouciekali w świat
Ja
23:22, 2025-05-19
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz