Sawka lub Mąsior kandadatami na burmistrza - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Sawka lub Mąsior kandadatami na burmistrza

red 20:06, 24.02.2010
14 Sawka lub Mąsior kandadatami na burmistrza Henryk Sawka

CHRZANÓW. Henryk Sawka, szef miejskiej organizacji SLD lub Bogusław Mąsior, szef SLD w powiecie chrzanowskim – to najbardziej prawdopodobni kandydaci lewicy w jesiennych wyborach na stanowisko burmistrza Chrzanowa.

CHRZANÓW. Henryk Sawka, szef miejskiej organizacji SLD lub Bogusław Mąsior, szef SLD w powiecie chrzanowskim - to najbardziej prawdopodobni kandydaci lewicy w jesiennych wyborach na stanowisko burmistrza Chrzanowa.

- Już kandydowałem w poprzednich wyborach, zdobywajac trzy tysiące głosów. Jeśli także obecnie moi koledzy uznają, że powinienem startować, zrobię to - zapowiada powiatowy radny Henryk Sawka, były pilot i dowódca eskadry myśliwców, potem szef placówki LOT-u w Katowicach.
- Ja się jeszcze na kandydowanie nie zdecydowałem. Ale mam coraz wiecej telefonów w tej sprawie. Nawet na ulicy pytają mnie ludzie, czy stanę do wyborów na burmistrza Chrzanowa, więc się nad tym poważnie zastanawiam - powiedział nam Bogusław Mąsior.
(B)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (14)

~Znudzona~Znudzona

0 0

Czy Chrzanow nie ma innych kandydatów? Poproszę o nowe twarze i nowych kandydatow bo boje sie ze frekwencja będzie baaaardzo niska.

22:02, 27.02.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~ks~ks

0 0

I znowu zaczną starym zwyczajem co zrąbią........ obiecanki haha

05:27, 26.02.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~PPS~PPS

0 0

Jak widze fotke to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Czy polskiej lewicy nie stać na nic lepszego . Ci panowie nawet nie wyglądają .

18:51, 25.02.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~bezpartyjna~bezpartyjna

0 0

bolek zgoda ,Stanowcze nie obecnemu burmistrzowi byłemu członkowi nieboszczki PZPR.

16:20, 25.02.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~quest~quest

0 0

Mam poglądy lewicowe ale szybciej świnia niebo zobaczy jak ja na tych panów zagłosuje. Sld nie ma instynktu samo zachowawczego. Wystawią znowu jakiegoś dinozaura a potem wielkie gały że znowu po d..ie dostali.Żenada.

15:49, 25.02.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~mera~mera

0 0

Człowiek jest tyle wart ile innym pomoże :):):) faktycznie plakatów nie zmienia od lat. Ludzie na ulicy pytają pana byłego senatora o start z uprzejmości a biedak wierzy że ma szansę :)

10:31, 25.02.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~bolek~bolek

0 0

Byłym towarzyszom PZPR (Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji) mówimy stanowcze NIE!!!

09:46, 25.02.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ice manice man

0 0

W Chrzanowie coraz weselej z kandydatami
widać że znowu te same twarze ludzi zmęczonych i bez pomysłu na działania w naszym mieście

08:40, 25.02.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~antek~antek

0 0

A na drzewach zamiast liści będą wisieć.... na plakatach komuniści.

07:27, 25.02.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~illuminator~illuminator

0 0

Mąsior komunista na burmistrza ???????????? Skandal!!!!
Jego hasło "tyle jest człowiek warty ile innym pomorze", komu i w czym pomógł. Tego lepiej nie napiszę.

06:44, 25.02.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~internauta~internauta

0 0

nawet lewica woli lośnych dziadków od młodych z pomysłami
znowu nie będzie komu oddać głosu :((

06:02, 25.02.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~bee~bee

0 0

Pan Henryk, Tak, dobry pomysł. Natomiast Pan Bogusław to chyba już na polityczną emeryturę, czapeczka, szaliczek, bamboszki i przy kominku, za wszystko już dziękujemy.

05:56, 25.02.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~chrzanowianka~chrzanowianka

0 0

Brawo SLD!Poprzednie wybory nic was nie nauczyły.Ciągle te same zgrane nazwiska .Kto wam zaufa?

22:55, 24.02.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

~Artur~Artur

0 0

Mąsior dla przyzwoitości mógłby już zrezygnować ze startowania gdziekolwiek. Czy on nie rozumie, że jest fatalnym kandydatem? Ma jedne plakat do wszystkiego, jeden plan na wszystko a nic nie robi, poza występami w mediach.

22:44, 24.02.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%