CHRZANÓW. 19-latek z 21-latkiem pobili w sobotę 32-letniego mężczyznę. Ukradli mu 15 złotych. Wpadli przy ulicy 29 Listopada. Byli pod wpływem alkoholu.
CHRZANÓW. 19-latek z 21-latkiem pobili w sobotę 32-letniego mężczyznę. Ukradli mu 15 złotych. Wpadli przy ulicy 29 Listopada. Byli pod wpływem alkoholu.
- Do zdarzenia doszło na chrzanowskim rynku. Sprawcy napadli 32-latka, pobili i ukradli mu pieniądze - powiedział w niedzielę Robert Matyasik, rzecznik prasowy chrzanowskiej policji. - Zostali zatrzymani przez policjantów przy ul. 29 Listopada - dodał.
Napastnikami okazali się być dwaj mieszkańcy Chrzanowa. Zostali poddani badaniu na zawartość alkoholu we krwi. Byli pijani. Trafili do policyjnej izby zatrzymań.
(jk)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
0 0
A gdzie była firma ochroniarska?
0 0
Guma na d... tak, żeby miesiąc usiąść nie mogli i na przymusowe roboty - np. sprzątanie śmieci w przydrożnych rowach.
0 0
Dla takich huliganow powinny byc utworzone obozy ciezkiej pracy po 12 godzin dziennie. Napewno w okolicach Chrzanowa jak i w samym Chrzanowie nie brakowalo by pracy dla takich wyrostkow a i miasto by bylo czysciejsze ..
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz