W środę 8 maja punktualnie o godz. 9 rozpoczął się drugi tegoroczny egzamin maturalny. Uczniowie zdawali matematykę. To dla wielu z nich miało być nie lada wyzwanie. Uśmiechy po wyjściu ze szkoły wskazywały na to, że poszło im dobrze.
Z pewnością egzamin z matematyki dla wielu uczniów jest tym "najgorszym". Jednak maturzyści z II LO w Chrzanowie, z którymi rozmawialiśmy przekonywali nas, że zadania nie były ciężkie.
Mówili, że były dość schematyczne. Takie, jakich się spodziewali. Zadowoleni byli także uczniowie klas humanistycznych, którzy szczególnie stresowali się przed "matmą".
Obejrzyjcie wideo z wypowiedziami licealistów z II LO. Zapytaliśmy ich przy okazji o dalsze plany życiowe i to, jak wspominają szkolne lata.
::video{"type":"single","item":"8887"}

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Trzeba być niezłym frajerem żeby zapłacić więcej niż za mieszkanie na własność.
Adam
18:25, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Przypominam że państwo nigdy nic nie daje zadarmo . Ani samorządy jednemu dadzą a innym muszą zabrać więc ciemnoty ludzie maciaszek nie wciskaj
Yoop
18:22, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Brawo za pomysł. Każdy pomysł zatrzymywania mieszkańców pożądany. Robert, jesteśmy z i za Tobą!
Endriu
17:10, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
Poprosimy o zestawienie z każdej z gmin naszego powiatu, bo w małej Alwerni skala zdecydowania mniejsza niż w Trzebini i Chrzanowie, a ponoć jest tam co czytać
Jerry
17:09, 2026-05-21
0 0
Ci, dla których 30% z matury z matematyki jest wyzwaniem, nigdy nie powinni znaleźć się w szkole średniej.
0 0
katka.., jak się dawno z Tobą nie zgadzałem! ;-)) mogą się znaleźć.. skończyć nawet szkołę "średnią", ale do matury powinni przystępować tylko uczniowie, których średnia ocen z wymaganych przedmiotów - to 50% - licząc 2-6 czyli 4,0. a do zaliczenia matury - min. wymagane - to 50% wiedzy. rzecz w tym, że nauczyciele nie posiadają wiedzy, umiejętności i kompetencji do przygotowania młodych i wzniesienia ich na ten poziom. DOBRYCH nauczycieli szukać - jak tanich czereśni (jak igły w stogu siana)
0 0
Nie drażnijcie forumowego ''nauczyciela''. On jest za równaniem w dół ;) Niestety, belfrów starej daty już prawie nie ma, a ci, którzy jeszcze zostali, mogą tylko westchnąć z politowaniem. A żniwo tępoty zbieramy wszędzie.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz