Rozpoczęła się zbiórka dla powodzian. Kornelia Sygnat, Maciej Kostrzewiński i Iwona Gucik, która przyniosła dary
W piątek do wieczora trwać będzie zbiórka darów dla powodzian z Sandomierza, prowadzona w czterech punktach w powiecie chrzanowskim. Zorganizowali ją harcerze z chrzanowskiego hufca ZHP.
W piątek do wieczora trwać będzie zbiórka darów dla powodzian z Sandomierza, prowadzona w czterech punktach w powiecie chrzanowskim. Zorganizowali ją harcerze z chrzanowskiego hufca ZHP.
- Idzie nam całkiem dobrze, ale prawdopodobnie po południu, gdy większość osób wyjdzie z pracy, zainteresowanie będzie jeszcze większe - mówi harcerz Maciek Kostrzewiński, który razem z koleżankami: Kornelią Sygnat i Barbarą Smolik od godz. 12 czeka na darczyńców przed chrzanowskim MOKSiR-em.
Na ciężarówce znajdują się plakaty informujące o innych miejscach zbiórki: markecie Tesco w Chrzanowie oraz Lidlu w Trzebini i Libiążu.
- Potrzebne są środki czystości, żywność o przedłużonym terminie ważności, koce, czy odzież - zachęca do udziału w zbiórce komendant hufca Wojciech Marzec.
Transport do Sandomierza ruszy jeszcze dziś w nocy. Organizuje go Michał Domański.
- Kiedy zobaczyłam w telewizji, co się dzieje w Sandomierzu, nie wahałam się przyjść tutaj ani chwili. Wzięłam środki chemiczne i inne rzeczy, mogące przydać się powodzianom - mówi Iwona Gucik z Chrzanowa.
(e)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
0 0
Taki typ akcji bardzo mi się podoba.....
0 0
Ciekawe czy nasi "włodarze" też się dołożą do tej zbiórki, ale z własnych pieniędzy ,czy jak zwykle liczą na najbiedniejszych ??? :((( A pasowało by , bo wybory zapasem ;)))
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz