Aneta Drzewiecka znów wygrała konkurs na dyrektora MOKSiR Chrzanów - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Aneta Drzewiecka znów wygrała konkurs na dyrektora MOKSiR Chrzanów

Ewa Solak 14:30, 12.03.2024 Aktualizacja: 21:56, 20.10.2025
2 Aneta Drzewiecka znów wygrała konkurs na dyrektora MOKSiR Chrzanów Aneta Drzewiecka. FOT. MOKSIR Chrzanów

Komisja konkursowa podjęła decyzję. Dotychczasowa dyrektor ośrodka kultury ponownie pokieruje placówką przez następne cztery lata.

W konkursie wzięło udział trzech kandydatów. Zwyciężyła Aneta Drzewiecka. Pracuje w ośrodku kultury od 19 lat.

- Wygrana w konkursie bardzo mnie cieszy, bo nadal będę mogła pracować z moim wspaniałym zespołem. Mamy mnóstwo pomysłów na kolejne działania - mówi dyrektor.

Przez kilka lat sprawowała funkcję kierownika działu animacji kultury w MOKSIR, a w 2019 roku awansowała na stanowisko wicedyrektora. Rok później po raz pierwszy wygrała konkurs na szefa placówki.

W skład komisji konkursowej weszli: burmistrz Chrzanowa Robert Maciaszek - przewodniczący komisji, Iga Szymkiewicz-Wnęk, dyrektor Wydziału Promocji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Chrzanowie - sekretarz, Krzysztof Zubik, przewodniczący komisji edukacji, kultury i sportu Rady Miejskiej w Chrzanowie, Urszula Liszka, Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Chrzanowie, Kornelia Szafran, sekretarz gminy.

(Ewa Solak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

AntypodAntypod

0 0

żal w takich KOnkursach innych kandydatów, bo ich trud i tak idzie na marne. z góry wiadomo kto ma wygrać

21:13, 12.03.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kapitan BoIsKapitan BoIs

0 0

Brakuje merytorycznej rozmowy jak wyglądają plany Paní Dyrektor na kolejne 4 lata? Co z Klangiem? Czy wróci wreszcie? Czy model funkcjonowania kina Sztuka które próbuje repertuarem konkurować z multipleksami jest sensowna? Czy są pomysły na jakiś niskokosztowy festiwal filmowy który przyciągnie do Chrzanowa ludzi? Np. kino niezależne, albo coroczne spojrzenie na kino innego zakątka świata typu "przegląd kina irańskiego".

07:54, 13.03.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%