Stary Grzybek w Balinie będzie jak nowy - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Stary Grzybek w Balinie będzie jak nowy

Łukasz Dulowski 14:00, 21.12.2023
Skomentuj Stary Grzybek w Balinie będzie jak nowy Ogródek Letni "Grzybek" przy Lipowej w Balinie

Na wiosnę przyszłego roku obiekt wypoczynkowo-rekreacyjny przy Lipowej w Balinie powinien przywitać mieszkańców w częściowo nowej odsłonie.

Gmina wybrała firmę REM-DAR Zbigniewa Kosowskiego z Zagórza, która ma zmodernizować tzw. Grzybka (to lokalna nazwa tego miejsca). Na to zadanie zostało przeznaczone 300 tys. zł, a zwycięska oferta wynosi 289 tys. zł.

Pierwszy etap prac obejmuje remont murowanego budynku, jednej wiaty stalowej i jednej wiaty drewnianej. Ponadto w grę wchodzi montaż ławek, stołów i koszy na śmieci. Modernizacja zadaszenia nad sceną i drugiej wiaty to plan na przyszłość.

Ogródkiem Letnim "Grzybek", zlokalizowanym w sąsiedztwie boiska sportowego LKS Orzeł Balin, opiekuje się UKS Akademia Piłkarska 21. Klub organizuje głównie treningi piłki nożnej, mecze towarzyskie, a także uczestniczy w turniejach (więcej na www.ap21.eu).
(Łukasz Dulowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%