Sprawca potrącenia odjechał z miejsca zdarzenia? - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Sprawca potrącenia odjechał z miejsca zdarzenia?

red 14:05, 14.06.2010
Skomentuj Sprawca potrącenia odjechał z miejsca zdarzenia?

GORZÓW. Starszy mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak uderzył w niego samochód. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem.

GORZÓW. Starszy mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak uderzył w niego samochód. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem.

Ok. 20.30 mężczyzna zameldowany w Oświęcimiu, a mieszkający w Gorzowie, szedł prawą stroną szosy w kierunku Chełmka. W pewnym momencie postanowił przejść na drugą stronę ulicy. Był kompletnie pijany. Jak twierdzi, uderzył w niego kabriolet. Świadkowi wiedzieli w tym czasie przejeżdżającego peugeota 207.

- Poszukujemy rzekomego sprawcy - poinformował w poniedziałek Marek Gwóźdź, zastępca naczelnika drogówki w oświęcimskiej komendzie policji.

Na miejscy zdarzenia zatrzymali się przejeżdżający motocykliści i kilka innych osób. Udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy i wezwali pogotowie. Mężczyzna z raną potylicy i ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak się okazało, miał w wydychanym powietrzy dwa promile alkoholu.
(taj)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%