Z aparatem po Krzeszowicach - przelom.pl
Zamknij

Z aparatem po Krzeszowicach

13:00, 02.12.2023
Skomentuj #miastonocą Krzeszowice. Darek Kafel. Data publikacji: 4 listopada 2019 #miastonocą Krzeszowice. Darek Kafel. Data publikacji: 4 listopada 2019

Obrazy z różnych pór dnia i roku. Zatrzymane w kadrze unikalne chwile, architektura, klimat, natura.

W facebookowej grupie PRZEŁOMowe Kadry jest wiele zdjęć z różnych zakątków świata, ale i powiatu. Kilka tygodni temu zaprezentowaliśmy próbkę z Trzebini. Później nadszedł czas Chrzanowa, Libiąża, Alwerni oraz Babic. Dzisiaj proponujemy zajrzeć do Krzeszowic.

Do obejrzenia reszty zdjęć zapraszamy do grupy, a przez lata się ich trochę uzbierało. W grupie można się też dzielić własnymi fotografiami.

PRZEŁOMowe Kadry została założona we wrześniu 2019 roku. Ma w tej chwili cztery lata i ponad 1700 członków. Każdego miłośnika fotografii zapraszamy do dołączenia.

(Tadeusz Jachnicki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%