Dorota Niedziela (pierwsza od lewej) podczas przedwyborczego spotkania w Chrzanowie 13 października 2023
Posłanka z Małopolskiej Zachodniej Dorota Niedziela została wicemarszałkinią Sejmu RP. W parlamencie zasiada już czwartą kadencję.
Dorota Niedziela startowała z 1. miejsca listy Koalicji Obywatelskiej w tegorocznych wyborach. Uzyskała 28 tysięcy głosów.
Jest jedną z wiceprzewodniczących Platformy Obywatelskiej - obok m.in. Rafała Trzaskowskiego, Ewy Kopacz, Borysa Budki, Bartosza Arłukowicza, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.
- To piękny i ważny dzień w moim życiu dziękuje za zaufanie i każdy oddany na mnie głos - napisała wczoraj Dorota Niedziela.
Dorota Niedziela mieszka w Kętach (powiat oświęcimski), z zawodu jest lekarzem weterynarii.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Szkoda, że nie wiedziałam nic o loterii. Chyba słabo zareklamowana. W urzędzie nie było, ma stronie Przełomu też nie widziałam.
Beza
22:27, 2026-05-21
Przed nami weekend pełen futbolu
Mecz w Krzeszowicach w sobotę o 15:45
marcinellino
22:20, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
A gdzie były informacje o tej loterii 🤔
Barbara
21:31, 2026-05-21
Najpierw urzędnicy, potem PSZOK
trzeba szybko otworzyć bo butelkomaty to nie wypał, a tak to podstawią hasioka i gitara
kiki
21:19, 2026-05-21
0 0
Ziemia Oświęcimska wraz z miastem Kęty przepraszają Polaków za taką Panią Marszałek,a rozliczymy tę Paniąprzy wyborach po tym,co zrobiłła dla naszego regionu!
0 0
Jan Paweł 2 połowę pontyfikatu poświecił, żeby Polska uwolniła się od komunizmu,a tu taki policzek.
0 0
@hotin ja się zastanawiam,który psychiatra rozliczy ciebie dzbanie.
0 0
To teraz w sejmie będzie zwierzyniec : osły są, kuń też ma być no i piesek Niedzieli !!! Istny cyrk się robi po tych wyborach !!!
0 0
noo.. skrajnych debili czytający "przełom online" nie da się wyciąć przy żadnych wyborach. żadna specjalizacja psychiatryczna nie obejmuje hotina,
0 0
@piter71. Dzbanem zwij siebie samego albo ojca swego nieznanego! PO-niał Wania?
0 0
@hotin dzbanie może chciałbyś z bliska podyskutować synu kurzu i wiatru?
Niby cudnie jest słuchać waszego wycia,ale ty już przesadzasz dzbanie żałosny
0 0
@piter71 Wyluzuj chamie,bo ordynator cię będzie musiał usPOkoić.
0 0
@hotin cham cię zrobił a kto urodził,to wszyscy tu wiedzą.Wyszczekany jesteś kryjąc się za monitorem bądź ekranem.
To w sumie norma u takiego tępego dzbana jak ty pitekantropie
Tfuuu dzbanie
0 0
Pani Poseł szczere gratulacje. To wielki zaszczyć ale i obowiązek. Prosimy z dumą ale i pokorą sprawować powierzoną funkcję!
0 0
może POwstrzyma zbydlęcenie partyjnych kolegów!!!!!!!!!
0 0
Ta Pani Marszałek wiecie co chce załatwić dla Was ? To,że z pieskami będzie można wejść do Sejmu RP. POwski Orwell part2.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz