Zniknie pobojowisko i dziki parking w centrum Chrzanowa - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Zniknie pobojowisko i dziki parking w centrum Chrzanowa

Łukasz Dulowski 11:00, 04.10.2023 Aktualizacja: 18:37, 21.10.2025
6 Zniknie pobojowisko i dziki parking w centrum Chrzanowa Nowa droga połączy ul. 29 Listopada z ul. Kadłubek w Chrzanowie

Rozpocznie się budowa drogi, która połączy ul. 29 Listopada z ul. Kadłubek, a także zostanie wyremontowana ul. Berka Joselewicza w Chrzanowie.

Tę inwestycję wykona firma WIKOS FRESH z Wygiełzowa, z którą burmistrz Robert Maciaszek podpisał umowę. Koszt - 2,1 mln zł. Termin realizacji - 8 miesięcy, czyli przy dobrych wiatrach w pod koniec maja przyszłego roku będziemy mogli korzystać z nowej drogi.

Powstanie między ulicami: 29 Listopada i Kadłubek, gdzie dzisiaj funkcjonuje dziki parking. Na tym odcinku, patrząc od ul. 29 Listopada, po lewej będzie chodnik i 21 miejsc postojowych dla aut, a po prawej ścieżka rowerowa, szeroka na 3 metry.

Z kolei na Berka Joselewicza zostanie położony nowy asfalt i powstaną nowe chodniki po obu stronach jezdni.

Burmistrz Robert Maciaszek mówi, że wykonawca planuje wejść na plac budowy pod koniec tego roku.

(Łukasz Dulowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (6)

OklahomaOklahoma

0 0

Jak wejdzie pod koniec roku dodać 8 miesięcy to według moich obliczeń maj mi nie wychodzi. Czyżby prawa matematyki się zmieniły droga redakcjo?

15:21, 04.10.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AAAAAA

0 0

DDR 80 m od Rynku :-) Spaliny komuś wyżarły mózg... mam nadzieję, że posłuży jako parking.

17:07, 04.10.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czeski SorCzeski Sor

0 0

Czy jest sens budować DDR, jeśli wszyscy rowerzyści będą jeździć tak jak na łączniku krakowskiej z 29 listopada - po jezdni, no bo przecież NIE BĘDĄ ZJEŻDŻAĆ NA TAK KRÓTKI ODCINEK.

03:49, 05.10.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Łukasz DulowskiŁukasz Dulowski

0 0

Do Oklahoma: Firma ma 8 miesięcy na wykonanie prac, czyli do końca maja. A to, kiedy wejdzie na plac budowy - zależy od niej. Może to być teraz, w grudniu, w styczniu... Ważne, żeby zdążyła przed upływem terminu. Burmistrz poinformował, że ma wejść na plac budowy pod koniec roku.

07:56, 05.10.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

jerzy5555jerzy5555

0 0

Czy ktoś się może pofatygował na ten parking i zobaczył ile samochodów tam parkuje, a nie zarządził że ma byś 21 miejsc i koniec, a reszta znowu będzie szukać miejsca i parkować na trawnikach, najlepiej przed magistratem ,bo wtedy może zobaczą ile potrzeba miejsc parkingowych w centrum.

13:35, 05.10.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czeski SorCzeski Sor

0 0

Kierowcy będą narzekać na projekt ścieżki rowerowej i będą stawać na niej bo rowerzyści będą jeździć jezdnią, a rowerzyści będą narzekać na kierowców że parkują na drodze rowerowej, dlatego muszą jeździć jezdnią. Tak się to wszystko skończy...

07:26, 06.10.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%