Najbliższy weekend to gratka dla miłośników plenerowych imprez. Na zamku Lipowiec oraz w skansenie uczestników czeka wiele ciekawych wydarzeń.
Sobota 16 września na Zamku Lipowiec upłynie w klimacie rycerskim m.in. dzięki licznym atrakcjom zaplanowanym przez Bractwo Rycerskie Konwent Świętego Piotra w Olsztynku.
- W niedzielę natomiast zapraszamy do Parku Etnograficznego na sielskie klimaty. Będzie smacznie, będzie muzycznie, będzie aktywnie! - zachęcają do uczestnictwa organizatorzy.
Zaplanowano m.in. warsztaty rękodzielnicze, konkurs kulinarny ,,Zasmakuj Jury" z degustacją.
Będzie również pokaz kulinarny Joanny Studnickiej - uczestniczki programu ,,MasterChef".
Na scenie zagra zespół Opa Cupa, a najmłodszych do wspólnej zabawy zachęci Zespół Pieśni i Tańca Krakowiaczek.
Na wszystkie wydarzenia organizowane w ramach Juromanii wstęp jest bezpłatny.
O Juromani na zamku Tenczyn możecie przeczytać TUTAJ.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz