Zakończyła się rozbudowa szkoły w Zalasiu - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Zakończyła się rozbudowa szkoły w Zalasiu

Ewa Solak 11:00, 06.05.2023 Aktualizacja: 01:08, 22.10.2025
Skomentuj Zakończyła się rozbudowa szkoły w Zalasiu Dobudowany budynek, gdzie znajdzie się przedszkole. FOT. Henryk Woszczyna

Zakończyła się budowa dodatkowego skrzydła przy Szkole Podstawowej w Zalasiu. Znajdzie się tam przedszkole na 75 miejsc.

Szkoła została rozbudowana o miejsca dla trzech oddziałów przedszkolnych. Inwestycja kosztuje 3,2 mln zł.

Obecnie przedszkolaki mają zajęcia w pobliskim, niewielkim budynku, ale ze względu na dużą liczbę chętnych zaczęło brakować miejsc.

W nowym obiekcie powstaną trzy sale przedszkolne, węzły sanitarne, pokój nauczycielski, szatnie, rozdzielnia posiłków, zmywalnia i pomieszczenia magazynowe.

Prace budowlane już się zakończyły, a wkrótce będzie oficjalnie otwarty. Dzieci zaczną się w nim uczyć od września.

(Ewa Solak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%