Zapadliska w Trzebini. Wprowadzono ograniczenia na cmentarzu parafialnym - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Zapadliska w Trzebini. Wprowadzono ograniczenia na cmentarzu parafialnym

Agnieszka Filipowicz 11:00, 20.02.2023
Skomentuj Zapadliska w Trzebini. Wprowadzono ograniczenia na cmentarzu parafialnym

Parafia pw. Niepokalanego Serca NMP w Trzebini wydała oświadczenie dotyczące ograniczenia korzystania z cmentarza parafialnego przy ul. Jana Pawła. Możliwość pochówku będzie teraz uzależniona od położenia grobu.

- W nawiązaniu do pisma burmistrza Trzebini dotyczącego ograniczenia dostępu do cmentarza parafialnego położonego przy ul. Jana Pawła II, parafia pw. Niepokalanego Serca NMP w Trzebini oświadcza, że wprowadza się ograniczenie korzystania z cmentarza w związku z zagrożeniem występowania zapadlisk w jego południowej części. Dostęp do cmentarza będzie możliwy dla osób prowadzących niezbędne prace konserwacyjne oraz zabezpieczające. Możliwość pochówku na cmentarzu parafialnym będzie uzależniona od położenia grobu - czytamy w wydanym wczoraj oświadczeniu.

Jak informuje parafia, ograniczenie zbędzie obowiązywało do czasu zakończenia niezbędnych prac związanych z uzdatnianiem terenu cmentarza zleconych przez Spółkę Restrukturyzacji Kopalń w Bytomiu oraz uzyskania pozytywnych opinii dotyczących bezpieczeństwa.

(Agnieszka Filipowicz)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%