Renowacja budynku przychodni Krzeszowickiego Centrum Zdrowia przy ul. Krakowskiej wkrótce się zakończy.
Zabytkowa kamienica już wygląda o wiele ładniej.
- Prace niedługo powinny się skończyć. Zostały przedłużone ze względu na pogodę, ale front elewacji, podjazd dla niepełnosprawnych są już zrobione - mówi dyrektor KCZ Michał Matysik.
XIX wieczny budynek w okresie powojennym został przystosowany na potrzeby służby zdrowia.
Prace renowacyjne prowadzone obecnie kosztują 1,7 mln zł. Gmina otrzymała dofinansowanie w wysokości 1,5 mln zł z Funduszu Inwestycji Lokalnych.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Szkoda, że nie wiedziałam nic o loterii. Chyba słabo zareklamowana. W urzędzie nie było, ma stronie Przełomu też nie widziałam.
Beza
22:27, 2026-05-21
Przed nami weekend pełen futbolu
Mecz w Krzeszowicach w sobotę o 15:45
marcinellino
22:20, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
A gdzie były informacje o tej loterii 🤔
Barbara
21:31, 2026-05-21
Najpierw urzędnicy, potem PSZOK
trzeba szybko otworzyć bo butelkomaty to nie wypał, a tak to podstawią hasioka i gitara
kiki
21:19, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz