Biblioteczny Klub Kreatywny w Krzeszowicach zaprasza dzieci na warsztaty szycia.
Rękodzieło wraca do łask w różnych formach. Samodzielne wykonanie ozdób czy dekorowanie rozmaitych rzeczy stają się coraz bardziej popularne i dają dużo radości najmłodszym.
Krzeszowicka biblioteka postanowiła zorganizować dla nich warsztaty szycia.
- Czekają na Was igła, nitka oraz filc, z którego stworzycie kolorowe żaby - zachęcają organizatorzy.
Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 7-10 lat. Zaplanowano je 11 sierpnia w godz. 12.00-13.00. Zapisy pod nr tel.: 12 282 15 13

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Wakacje marzeń za 10tys. to chyba w sosnowcu tylko 🤣🤣🤣
Skit
16:21, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
0 0
A podczas zajęć można dzieciaki zapoznać np. z wierszami Tuwima lub Brzechwy. Takie projekty popieram, uczą i rozwijają.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz