Drezynami z Regulic pojedziemy jeszcze dalej - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Drezynami z Regulic pojedziemy jeszcze dalej

Marek Oratowski 11:30, 26.07.2022 Aktualizacja: 12:21, 27.10.2025
Skomentuj Drezynami z Regulic pojedziemy jeszcze dalej Przejazd drezynami to przednia zabawa, fot. Łukasz Dulowski

Lokalną Koleją Drezynową dojedziemy w kolejne ciekawe miejsce. Nowa, najdłuższa trasa, ale i wszystkie pozostałe to propozycja dla wszystkich miłośników turystyki.

Lokalna Kolej Drezynowa w Regulicach to jedyna w Małopolsce taka atrakcja. Do dyspozycji turystów z bliska i daleka jest piętnaście czteroosobowych drezyn rowerowych (napędzanych przy pomocy mięśni nóg) oraz jedna  drezyna ręczna. Udostępniony szlak nieczynnej linii kolejowej nr 103 prowadzi przez gminę Alwernia. Do wyboru  są obecnie cztery trasy o długości 13,1 km, 11,6 km, 8,5 km oraz 7 km.

Ta najdłuższa trasa to nowość. To efekt tego, że pasjonaci kolei odbudowali blisko kilometrowy odcinek, który wiedzie przez Puszczę Dulowską w okolice dawnego folwarku w Nieporazie. Rozkład jazdy, cennik, przebieg tras i inne potrzebne informacje znajdziecie tutaj.

(Marek Oratowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%