Pod wieloma względami jesteśmy na szarym końcu w Małopolsce - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Pod wieloma względami jesteśmy na szarym końcu w Małopolsce

Tadeusz Jachnicki 13:00, 09.05.2022 Aktualizacja: 10:47, 21.10.2025
4 Pod wieloma względami jesteśmy na szarym końcu w Małopolsce

Urząd Statystyczny w Krakowie przedstawił wybrane dane o powiatach województwa małopolskiego za marzec 2022 r. Jak wypada powiat chrzanowski na tle innych obszarów Małopolski? Na szarym końcu jest choćby pod względem odsetka ludzi młodych (do 24. roku życia).

Jesteśmy też jednym z dwóch miejsc w Małopolsce, gdzie zawiera się najmniej małżeństw, rodzi się mało dzieci a umiera nas przeszło dwa razy więcej. W efekcie mamy najgorszy przyrost naturalny w województwie.

Przedstawione statystyki to kolejna edycja prezentacji danych m.in. z zakresu bezrobocia rejestrowanego, budownictwa mieszkaniowego oraz podmiotów gospodarki narodowej. Opracowanie jest dostępne TUTAJ.

(Tadeusz Jachnicki)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (4)

K T O SK T O S

0 0

Są też plusy - czyli burmistrzowi, radni i starosta uchwalili sobie kosmiczne podwyżki i są z tego bardzo dumni i zadowoleni!

15:17, 09.05.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

AAAAAA

0 0

Kiedyś w Krakowie mówili: fajnie macie, 5 minut do lasu rowerkiem spokojnymi drogami, zazdrościmy Wam. A teraz mamy samochodozę, zniszczone drogi leśne i wycięte lasy... do widzenia.

17:30, 09.05.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

icemaniceman

0 0

Słuchajcie najsmutniejsze jest to że nikt z lokalnych rządzących nie walnie się w klatę i nie powie że przyczynił się do tego stanu swoim działaniem lub zaniechaniem, natomiast lokalne media nie wyciągają wniosków i nie słuchają swoich czytelników nie chcąc się narażać władzy, przecież ileż to komentarzy było tutaj na temat poziomu życia i tego co można zmienić na lepsze, a teraz mamy tylko owoce tego co przez ostatnie lata się tutaj wyprawia, a będzie niestety jeszcze gorzej.

12:19, 10.05.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

MarcinKajkowskiMarcinKajkowski

0 0

tytuł: Mamy najgorszy przyrost naturalny w województwie!
początek dałbym taki na pierwszej stronie bo dotyczy nas wszystkich - blisko twoich spraw:
ZIEMIA CHRZANOWSKA - gdzie zawiera się najmniej małżeństw, rodzi się mało dzieci, a umiera przeszło dwa razy więcej niż się rodzi.
dlaczego to takie ważne chyba jeszcze nie dostrzegacie skali problemu a raczej hekatomby która nas niechybnie czeka.

12:30, 10.05.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%