Prace remontowe na ulicy Kusocińskiego z pewnością nie zakończą się zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami końcem listopada. Robotnicy mają czas do 15 grudnia.
Niska nośność gruntów drogi spowodowała konieczność zmiany technologii wykonawstwa. Chrzanowski magistrat zlecił wykonanie projektu zastępczego, co opóźniło roboty o dwa tygodnie.
-Proces wzmacniania podłoża spowodował, że prace przesunęły się w czasie - poinformowała Urszula Palka, wiceburmistrz Chrzanowa.
Z powodu przedłużenia terminu wykonawca-firma "Sko-Bud" nie zapłaci kary finansowej, ponieważ warunki umowy przewidują taką możliwość przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.
Robotnicy położyli już jedną warstwę asfaltu w sobotę (27.11.), teraz przez opady śniegu prace stanęły w miejscu.
- Potrzebujemy jednego dnia, by nałożyć drugą powłokę, jednak temperatura powinna wskazywać kilka kresek powyżej zera - twierdzi Jacek Skoczeń, właściciel krakowskiej firmy "Sko-Bud".
(NL)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Te mieszkania SIM to chyba jeszcze gorsze oszustwo niż kredyty w CHF. Gdyby ludzie kupili sobie mieszkanie na kredyt z banku, to od razu by byli właścicielami i ponieśli koszty odsetek. Tutaj tak nie ma, a za 15-20 lat gdyby ktoś zamierzał wykupić takie mieszkanie to zapłaci jak za woły. Wstyd, ze burmistrz maciaszek namawiał ludzi na ten przekręt. Wstyd burmistrzu!!!!
Beti
19:25, 2026-05-22
Majowe Dni Krzeszowic z Roxie i "Skrzypkiem na dachu"
Pani redaktor, Skrzypek na Rynku nie na dachu.
Majówka
19:22, 2026-05-22
Absurd wokół Dino w Libiążu
Tupet i bezczelność franczyzobiorcy Dino. Co, ja nie mogę?
Pernambuco
18:27, 2026-05-22
Tak bawią się dorośli w Myślachowicach! Impreza przycią
Ludzie chca rozrywki . Nie tylko tyrac i oszczedzac.
Paul
17:36, 2026-05-22
0 0
Jestem bardzo ciekaw czy nowy (stary) burmistrz Ryszard (nie ukrywam, że sam na niego głosowalem) przyzna się bez bicia, że wybory się zbliżały i trzeba było gdzieś wstążkę jakąś przeciąć zaraz przed. Tylko czemu do jasnej ciasnej nie popatrzył w kalendarz i nie spostrzegł, że to rochę ryzykowna zabawa. I takim oto sposobem komunikacja autobusowa będzie rozwalona do wiosny. Super :/
0 0
Tak w połowie grudnia, a ja zacznę latać :) Oni albo spr... robotę albo poczekają długo .... na takie ciepłe dni.
0 0
"Potrzebujemy jednego dnia, by nałożyć drugą powłokę, jednak temperatura powinna wskazywać kilka kresek powyżej zera – twierdzi Jacek Skoczeń, właściciel krakowskiej firmy „Sko-Bud”."
Trzeba było się za to zabrać wcześniej a nie z początkiem zimy robić takie remonty. To teraz poczekamy do marca na ten jeden dzień z temperaturą powyżej zera.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz