CHRZANÓW. Sople zwisają z dachu magistratu - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

CHRZANÓW. Sople zwisają z dachu magistratu

red 18:24, 12.12.2010
3 CHRZANÓW. Sople zwisają z dachu magistratu W niedzielę na budynku Urzędu Miejskiego w Chrzanowie wisiały duże sople

Urzędnicy apelują do administratorów budynków, żeby odśnieżali dachy i usuwali sople. Sami jednak nie wywiązują się z tego obowiązku. W niedzielę z dachu magistratu od strony Alei Henryka straszyły ludzi długie sople lodu.

Urzędnicy apelują do administratorów budynków, żeby odśnieżali dachy i usuwali sople. Sami jednak nie wywiązują się z tego obowiązku. W niedzielę z dachu magistratu od strony Alei Henryka straszyły ludzi długie sople lodu.

O sprawie poinformował na forum "Przełomu" internauta "Adrianek".
- Idę sobie dzisiaj raniutko Al. Henryka i wiecie ludzie, gdzie wiszą najdłuższe sople, takie piękne dorodne, no gdzie? Na gmachu urzędu miasta i przyległym banku - napisał.
Zaznaczył, że na stronie internetowej Chrzanowa jest informacja, w której urzędnicy apelują do administratorów budynków o usuwanie śniegi i sopli, a sami tego nie robią.

- Jutro z samego rana się nimi zajmiemy - zapewnił w niedzielę Ryszard Kosowski, burmistrz miasta.
(jk) 
 

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (3)

tv_mastertv_master

0 0

ochłoń, już niedługo wiosna :))

21:08, 13.12.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

cristotofercristotofer

0 0

Szanowny Panie Burmistrzu, a za co Gmina płaci Pani Naczelnik Danucie Grzesiak????? Takie sople nie zrobiły się w jedną noc!!!!!!!! i nieodśnieżone drogi z chodnikami to codzienność w Naszej Gminie.Pani Naczelnik udziela wywiadu w Przełomie twierdząc,że wiele zgłoszeń o nieodśnieżonej drodze jest nie uzasadniona. Proponuję aby praca Pani Naczelnik w1/2 czasu każdego dnia miała miejsce w terenie 7-11,może wtedy dostrzeże co i w jaki sposób należy upożądkować i dopilnowac!!!! Pani Naczelnik to stanowisko zobowiązuje Panią do sumiennego wykonywania nałożonych obowiązków na cały WYDZIAŁ GOSPODARKI KOMUNALNEJ i OCHRONY ŚRODOWISKA i dopilnowanie prawidłowego wykonania zleconych prac,a odpowiedzialność za niedociągnięcia Ponosi Pani!!!!!!!!!!!

16:31, 13.12.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

BarakudaBarakuda

0 0

Te sople nikomu nie zagrażają, tam przecież nie ma drogi, nikt pod tym dachem nie chodzi.

12:33, 13.12.2010
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%