Chrzanowianka została oszukana przez grupę mężczyzn w popularnej grze "w kubki". Jak twierdzi, miało miejsce "skryte odrzucenie cukierka".
Zawiadomiona przez 39-latkę policja przyjechała na miejsce zdarzenia wczoraj tuż przed południem. Cała sytuacja miała miejsce na chrzanowskim targowisku obok ul. Szpitalnej. Jak informuje Iwona Szelichiewicz, rzecznik prasowy KPP w Chrzanowie, wylegitymowano wskazanego przez kobietę mężczyznę. Przy 55-latku z Katowic znaleziono pieniądze, które rzekomo miała stracić poszkodowana (300 zł). Mężczyzna dostał mandat karny za brak maseczki. Sprawą oszustwa zajmuje się policja.
***
Gra "w kubki" polega na szybkim zmienianiu ustawienia kubków i daje graczowi - po wpłaceniu określonej kwoty - za zadanie wskazanie wygrywającego kubka skrywającego kulkę, monetę, kostkę lub inny mały przedmiot. Najczęściej rozgrywający z kilkoma wspólnikami pozoruje grę, w której jest "ogrywany" przez wspólników. Dzieje się tak do momentu, gdy na grę zdecydują się przypadkowe osoby. Początkowo i one wygrywają, dopóki nie zaczną stawiać większych kwot.

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
Brawo pani burmistrz z Alwerni, pomoc takim chorym jak ja jest potrzebna. Ja jestem w Trzebini i burmistrz tego miasta wysłał na mnie urząd skarbowy a nie umorzył, Jestem teraz w koszmarnej sytuacji, bez wyjścia‼️‼️‼️
YuMi
16:44, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Wakacje marzeń za 10tys. to chyba w sosnowcu tylko 🤣🤣🤣
Skit
16:21, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
0 0
Hehehehe, gratulacje dla tej pani. Rozumku życzę na nowy rok
0 0
Co ma do rzeczy mandat za brak maseczki do tego oszustwa?
Wywarcie presji?
0 0
Kobieto gdzie ty kończyłaś szkoły??? Normalny czlowiek to by się wstydził przyznać publicznie że ma rozum chomika. 39 lat i jeszcze się nie nauczyłeś że w kraju zwanym Polska jak nie zarobisz to nikt ci nic nie da??? Takie " niby" oszustwa" w ogóle nie powinny być ścigane. Chciałaś zarobić bez pracy twoja sprawa ale nie zawracaj teraz d-py Policji!!!!
0 0
Cóż, wiek; 39 lat wszystko wyjaśnia. Nie oglądała dziewczynka kilku klasycznych polskich komedii filmowych. Jakby oglądnęła chociażby "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" to miałaby lekcję poglądową o co w tej grze chodzi i jaka jest w niej jej rola.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz