W sobotę wieczorem zderzyły się dwa samochody osobowe na drodze krajowej w Dulowej. W jedym z aut prawdopodobnie podróżowali maturzyści, jadący na studniówkę do pobliskiej remizy OSP.
W sobotę wieczorem zderzyły się dwa samochody osobowe na drodze krajowej w Dulowej. W jedym z aut prawdopodobnie podróżowali maturzyści, jadący na studniówkę do pobliskiej remizy OSP.
Dowodzący akcją ratowniczą asp. sztab. Maciej Cabała z chrzanowskiej PSP wstępnie zrekonstruował przebieg wypadku, do którego doszło po godz. 19.
Fiat punto, kierowany przez mężczyznę, jechał od strony Krzeszowic. Fiat uno, w którym znajdowały się dwie kobiety i mężczyzna, skręcał w lewo z drogi krajowej w ul. Parku Jurajskiego w Dulowej. Wymusił pierwszeństwo. Uno, uderzone przez punto, stoczyło się do rowu. Z relacji świadków wynika, że w fiacie uno byli maturzyści, jadący na studniówkę do pobliskiej remizy OSP. Tę informację, na zasadzie prawdopodobieństwa, potwierdza st. kpt. Wojciech Rapka, rzecznik chrzanowskiej straży pożarnej. Karetki pogotowia przewiozły do szpitala cztery osoby. Ranni byli zabierani na noszach.
Łukasz Dulowski
Aktualizacja 17.01.2011, 11.43

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Brawo za pomysł. Każdy pomysł zatrzymywania mieszkańców pożądany. Robert, jesteśmy z i za Tobą!
Endriu
17:10, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
Poprosimy o zestawienie z każdej z gmin naszego powiatu, bo w małej Alwerni skala zdecydowania mniejsza niż w Trzebini i Chrzanowie, a ponoć jest tam co czytać
Jerry
17:09, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
Brawo pani burmistrz z Alwerni, pomoc takim chorym jak ja jest potrzebna. Ja jestem w Trzebini i burmistrz tego miasta wysłał na mnie urząd skarbowy a nie umorzył, Jestem teraz w koszmarnej sytuacji, bez wyjścia‼️‼️‼️
YuMi
16:44, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Wakacje marzeń za 10tys. to chyba w sosnowcu tylko 🤣🤣🤣
Skit
16:21, 2026-05-21
0 0
Ja swojej studniówki już nie pamiętam niemal wcale.... oni jej przynajmniej nie zapomną ;) a tak serio dużo zdrowia i szybkiego powrotu do siebie!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz