Mikołaj przekazał paczki dla chorych dzieci na oddziale pediatrycznym w szpitalu - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Mikołaj przekazał paczki dla chorych dzieci na oddziale pediatrycznym w szpitalu

Ewa Solak 13:00, 06.12.2021
Skomentuj  Mikołaj przekazał paczki dla chorych dzieci na oddziale pediatrycznym w… Mikołaj wraz z przedstawicielami fundacji i stowarzyszeń oraz pomocnikami przekazał prezenty chorym dzieciom na pediatrii

Dla maluchów leczących się obecnie w szpitalu, prezenty są wyjątkowo miłym gestem. Klocki, książeczki, maskotki i kartki z życzeniami zdrowia w poniedziałek trafiły w ich ręce.

Mikołajki zorganizowała Fundacja na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

Włączyły się w nie inne stowarzyszenia i fundacje (Fundacja Dr Clown, Stowarzyszenie Cześć, Stowarzyszenie im. Ks. Michała Potaczało "Apostoł Dobroci", Przedszkole Terapeutyczne Promyk), Anna Wądrzyk ze sklepu  Magic, a także Agnieszka Kopyć - miłośniczka rękodzieła.

- W krótkim czasie udało nam się zorganizować paczki dla wszystkich dzieci na oddziale. Podarki są naprawdę ładne - mówi Dorota Walczyk z Fundacji na Rzecz Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

Ze względu na zakaz odwiedzin na oddziałach, zaszczepiony Mikołaj za zgodą ordynatora wszedł na pediatrię tylko na chwilę, przekazując prezenty personelowi.

- Oddział jest prawie pełny. Obecnie leczy się 19 dzieci, a sytuacja nie jest łatwa - mówi Bogusława Stepanik ordynator oddziału pediatrycznego.

(Ewa Solak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%