Remigiusz Rączka w klasztorze w Trzebini. Obejrzyjcie w telewizji - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Remigiusz Rączka w klasztorze w Trzebini. Obejrzyjcie w telewizji

Ewa Solak 06:00, 30.10.2021 Aktualizacja: 03:24, 23.10.2025
1 Remigiusz Rączka w klasztorze w Trzebini. Obejrzyjcie w telewizji Remigiusz Rączka u Salwatorianów w Trzebini. FOT. TVP1

W niedzielę, 31 października, o godz. 10.25, w programie "Klasztorne smaki" na TVP 1 znany śląski kucharz wystąpi z wizytą u trzebińskich Salwatorianów.

Program jest projektem kulinarno-podróżniczym, pokazującym dziedzictwo kulinarne polskich klasztorów.

Dla widzów jest też okazją do podróży po Polsce szlakiem ciekawych polskich klasztorów, poznania historii tych miejsc, a także reguł zakonnych.

W najbliższym odcinku Remigiusz Rączka odwiedzi Salwatorianów z Trzebini. Wspólnie z księżmi przygotowuje dania z salwatoriańskiej książki "Misje od kuchni" - kurczak po filipińsku z bananami i albański byrek z mięsem.

(Ewa Solak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

hotinhotin

0 0

Nie ma to jak kuchnia śląska i jej tradycyjne dania.

11:55, 30.10.2021
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%