W poniedziałek droga wojewódzka 780 okazała się pechowa dla obywatela Szwecji oraz mieszkańca Żarek. Kierowane przez nich pojazdy wylądowały w przydrożnych rowach.
W poniedziałek droga wojewódzka 780 okazała się pechowa dla obywatela Szwecji oraz mieszkańca Żarek. Kierowane przez nich pojazdy wylądowały w przydrożnych rowach.
Aspirant sztabowy Robert Matyasik, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie, poinformował, że około godz. 7.50 mieszkanka Mętkowa, prowadzaca alfę romeo, jadąc ul. Zagórską od strony swojej miejscowości, wymusiła pierwszeństwo na skrzyżowaniu z trasą wojewódzką 780. Kierowca samochodu marki Renault Megane, chcąc uniknąć zderzenia, odbił w prawo i wylądował w rowie.
Około godz. 8.50 mieszkaniec Żarek, siedzący za "kółkiem" ciężarowego MANA, gwałtownie skręcił na pobocze, żeby nie staranować samochodu wjeżdżającego na stację paliw przy ul. Oświecimskiej w Wygiełzowie. MAN stoczył się po skarpie.
- W obu kolizjach kierowcy byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało - mówi asp. sztab. Matyasik.
Łukasz Dulowski

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz