Setki osób związanych z biznesem uczestniczyły w tegorocznej Gali Przedsiębiorczości. Oprócz konkursu na Przedsiębiorcę Roku 2010 organizowanego przez Chrzanowska Izbę Gospodarczą rozstrzygnięto również plebiscyt na Kobietę Przedsiębiorczą Ziemi Chrzanowskiej, przygotowany przez Tygodnik Przełom.
Setki osób związanych z biznesem uczestniczyły w tegorocznej Gali Przedsiębiorczości. Oprócz konkursu na Przedsiębiorcę Roku 2010 organizowanego przez Chrzanowska Izbę Gospodarczą rozstrzygnięto również plebiscyt na Kobietę Przedsiębiorczą Ziemi Chrzanowskiej, przygotowany przez Tygodnik Przełom.
Imprezę poprowadzili: redaktor naczelna "Przełomu" Grażyna Kaim oraz wicedyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie Jerzy Kasprzyk.
Imprezę uświetnił występ chrzanowianki Ady Szulc, uczestniczki programu X-Factor, a także krakowskiego kabaretu Loch Camelot z Krakowa. Spośród dziesięciu nominowanych do nagrody "Przedsiębiorca Roku", zwyciężyła firma Variant Wiesław Cholewa i Leszek Kołodziej. Natomiast spośród 19 zgłoszonych do plebiscytu pań, głosami Czytelników wygrała Teresa Sykulska, właścicielka biura Doradcy Podatkowego.
(e)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
Mieszkańcy dostali ostrzeżenie. Chodzi o próby włamań d
Ciekawe jakby się tak ktoś włamał i zastał osobę w środku. Przecież można zawału dostać na widok włamywacza. Co z tego, że ktoś zachowa ostrożność będąc w zamkniętym mieszkaniu jak nic nie zrobi gdy się ktoś włamie. Może wyjściem byłaby kamerka nad drzwiami. Mogłaby odstraszyć delikwenta, a poza tym w razie czego nagrać. Chyba innej opcji by się zabezpieczyć nie ma.
Janka
10:22, 2026-05-21
Komu burmistrz Alwerni umorzyła podatek za ubiegły rok
rolnikom to nigdy nie dogodzi a to za cieplo i susza a to za zimno i omrozi a to za mokro i zgnije i tylko doplaty odszkodowania i umazania podatku
@hotin
09:59, 2026-05-21
0 0
Prezesie Wszystkich Prezesów Stefanie Adamczyku , pozdrawiamy z Trzebini !!!
0 0
No no, tylko podziwiać przedsiębiorców, a i były komendant OHP dobrze sie trzyma nie spoczął na laurach zostal prezem potem sołtysem Płok -dużo zdrowia tak trzymać p.Stefanie...
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz