POWIAT. Ostatnia szansa dla spóźnialskich - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

POWIAT. Ostatnia szansa dla spóźnialskich

red 08:57, 02.05.2011
Skomentuj POWIAT. Ostatnia szansa dla spóźnialskich W poniedziałek chrzanowski Urząd Skarbowy będzie czynny do 18

Poniedziałek to ostatni dzień składania deklaracji PIT za rok 2010. Można to zrobić do godziny 18. Kto nie zdąży, dostanie mandat.

Poniedziałek to ostatni dzień składania deklaracji PIT za rok 2010. Można to zrobić do godziny 18. Kto nie zdąży, dostanie mandat.

Według ordynacji wyborczej termin składania zeznań podatkowych mija ostatniego dnia kwietnia. W tym roku wypadł w sobotę, dlatego deklaracje podatkowe można oddać do 2 maja.

W poniedziałkowy ranek w Urzędzie Skarbowym w Chrzanowie nie było tłoku. Kilka osób oczekiwało w kolejce do okienka. Jedną z nich była Joanna Kopeć-Kłeczek z Psar. Dlaczego zdecydowała się rozliczać dopiero dzisiaj?

- Zawsze zostawiam to na ostatni moment. Na szczęście dzisiaj nie ma tłoku i poszło sprawnie, może dwie minuty czekałam na złożenie dokumentów - mówiła wychodząc z urzędu.

Pracownicy chrzanowskiego fiskusa dyżurują dzisiaj do godziny 18. Deklaracje podatkowe można także przesłać listem (poleconym z potwierdzeniem lub zwykłym) i przez internet, za pomocą e-Deklaracji, formularza dostępnego na stronie internetowej Ministerstwa Finansów.

Jeśli ktoś nie zdąży rozliczyć się w terminie, czeka go kara.

- Spóźnienie oznacza mandat. Jego wysokość nie jest formalnie określona. Najczęściej jest to kilkaset złotych - mówi Marek Łyszczarz, naczelnik Urzędu Skarbowego w Chrzanowie.
(ko)

(red)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%