Rewitalizacja parku w chrzanowskim Kościelcu. Sterta płyt i krawężników pochodzących z rozebranych schodów
Inwestycja rozpoczęła się pod koniec stycznia tego roku od wykonywania instalacji elektrycznych i przyłączy kanalizacyjnych.
Aktualnie są już prowadzone roboty związane m.in. z odtwarzaniem historycznych alejek. Powstaną nowe schody do parku. Projekt obejmuje również oświetlenie (57 słupów) i nawodnienie terenu, montaż stolików i ławeczek, a także 17 kamer.
20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
z burmistrzem Chrzanowa
,
23:35, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Szkoda, że nie wiedziałam nic o loterii. Chyba słabo zareklamowana. W urzędzie nie było, ma stronie Przełomu też nie widziałam.
Beza
22:27, 2026-05-21
Przed nami weekend pełen futbolu
Mecz w Krzeszowicach w sobotę o 15:45
marcinellino
22:20, 2026-05-21
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
A gdzie były informacje o tej loterii 🤔
Barbara
21:31, 2026-05-21
0 0
Jaki sens przeprowadzać rewitalizację a w dawnych budynkach dworskich w parku jakaś syfiarska firma na placu hałdy odpadów i zardzewiałych wraków
0 0
A to nie firma od nomen omen utrzymania dróg czy chodników tzn. odśnieżanie itp.?
0 0
Z niecierpliwością czekam na efekt końcowy! Szczególnie cieszę się na myśl o trzech prowadzących przez park chrzanowskich szlakach (2 rowerowe i 1 pieszy) które wreszcie zostaną poprowadzone wygodną nawierzchnią i zgodnie z przepisami :-)
0 0
nie mam nic przeciw rewitalizacji ale są rzeczy ważne i ważniejsze zapraszam pana burmistrza na ulicę topolową(to też kościelec) po zmroku i dalej ulicą bukową w głąb osiedla głucho wszędzie, ciemno wszędzie nawet droga rowerowa do zalewu chechło nie oświetlona o braku kanalizacji i dróg nie wspomnę o to tereny miejskie mam wrażenie że chrzanów kończy się za szpitalem
0 0
Nawet porządnego dworca autobusowego na miarę Chrzanowa nie potraficie postawić mimo że codziennie korzysta z niego masa ludzi, ale kogo to obchodzi jak pod drzwi magistratu czy biura podjeżdża się limuzyną
0 0
Jack99 - kiedy pan burmistrz będzie spacerował na ulicy Bukowej to bardzo serdecznie zapraszam osiedlowymi polnymi drogami na ulicę Wschodnią i Jesionową, szczególnie miło jest tu po zmroku i po opadach deszczu. Może wtedy zobaczy, że tu też jest Chrzanów.
Ps. proszę nie zabierać ze sobą latarki ani trekkingowego obuwia, bo przecież żyjemy tu w mieście, a nie w lesie czy w polach!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz