Strażacy z Libiąża dostali nowy samochód. Zobaczcie, jak go powitali (WIDEO) - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Strażacy z Libiąża dostali nowy samochód. Zobaczcie, jak go powitali (WIDEO)

Marek Oratowski 18:00, 21.12.2020 Aktualizacja: 16:38, 19.10.2025
4  Strażacy z Libiąża dostali nowy samochód. Zobaczcie, jak go powitali… Strażacy z OSP Libiąż przy nowym samochodzie

W poniedziałkowy wieczór pod strażnicę OSP w Libiążu przyjechał nowy, dawno wyczekiwany samochód.

Samochód marki Renault kosztował 815 tysięcy złotych. Ma napęd na cztery koła. Może zabrać 4500 litra wody oraz 500 litrów środka pianotwórczego. Strażacy przywieźli go z Kielc, bo firma z tego miasta wygrała przetarg.

- Jak na nasze warunki to bardzo uniwersalny samochód. Możemy teraz jechać do każdej akcji i działać jeszcze skuteczniej - przekonuje Marek Cygan, prezes OSP w Libiążu.

Podczas powitania pojazdu nie zabrakło rac i efektownego pokazu 3D na budynku strażnicy, pokazującego historię jednostki.

::video{"type":"single","item":"4369"}

(Marek Oratowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (4)

gluszek20gluszek20

0 0

15.10 mijałem ten nowy samochód bojowy na Oświęcimskiej koło ZUS-u była nie oklejona i właśnie myślałem kto ją dostanie. A to Libiąż.

19:11, 21.12.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

reisireisi

0 0

Prawie jak oddanie nowego poziomu 800 w TW. Malowanie na dole kopalni wałkami , tutaj na iluminacjach prezes na ścianie budynku jako historia OSP , hahah... Lepiej napiszcie skąd OSP wzięło tyle pieniędzy i im podziękujcie a nie wprowadzajcie społeczność w maliny bo z filmu wynika jakoby OSP samo zafundowało sobie samochodzik .

03:01, 22.12.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Marek OratowskiMarek Oratowski

0 0

Do reisi: Wielokrotnie pisaliśmy o planach zakupu samochodu w wersji papierowej oraz na portalu, podając kto złoży się na pojazd.. Choćby tutaj:
https://przelom.pl/32967-strazacy-wywalczyli-nowy-samochod.html

08:25, 22.12.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

reisireisi

0 0

Ok Panie Oratowski . Dofinansowanie z WFOŚ - 380 tyś PLN , jak Pan pisze reszta czyli 435 tyś PLN z innych źródeł czyli w jakich kwotach i z jakich źródeł ??? To będzie prawdziwa informacje dla innych jednostek OSP , aby również starali się o dotację !!! Nigdy nie pisaliście o tych kwotach , o których piszę, tylko pewnie o tym o czym was Pan prezes OSP poinformował . Moja córka płakała , gdy zobaczyła ten film , ma 7 lat i również chciała zobaczyć nowy wóz strażacki . Widać nie wszystkim było to dane . Gdzie była informacja panie Oratowski o przyjeździe tego wozu strażackiego do gminy Libiąż , aby wielu mogło go oglądać , a nie tylko dzieciaki i ludzie wybrańcy jakich widzimy na filmie !!!!!!

16:54, 22.12.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%