17-letni mieszkaniec Żarek zatrzymany za posiadanie narkotyków. W nocy z piątku na sobotę schwytali go chełmeccy policjanci. Grozi mu więzienie.
17-letni mieszkaniec Żarek zatrzymany za posiadanie narkotyków. W nocy z piątku na sobotę schwytali go chełmeccy policjanci. Grozi mu więzienie.
To miała być rutynowa kontrola. Policjanci drogówki zatrzymali 17-letniego motorowerzystę o godzinie 2.50 na ul. Brzozowej.
- W pewnym momencie zobaczyli, że nastolatek odrzucił od siebie jakiś papierek - powiedziała w poniedziałek Małgorzata Jurecka, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.
W zwitku znajdowały się narkotyki. Dokładnie 0,26 grama amfetaminy. Młody mężczyzna trafił do pomieszczeń dla osób zatrzymanych. Grożą mu trzy lata więzienia.
(jk)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
0 0
i znowu młody człowiek dostanie wyrok za gówno !!! co za ilość, widocznie to jakiś dealer!!! dzięki komorowi to się zmieni, sadzić, palić, zalegalizować.....
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz