Górnicy z Libiąża świętowali Barbórkę (WIDEO) - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Górnicy z Libiąża świętowali Barbórkę (WIDEO)

Marek Oratowski 09:00, 04.12.2020
4 Górnicy z Libiąża świętowali Barbórkę (WIDEO) Uczestnicy mszy przed kościołem św. Barbary

Skromny charakter miały tegoroczne obchody górniczego święta w Libiążu. Delegacje górników spotkały się w piątkowy ranek na mszy świętej w kościele św. Barbary.

Ze względu na pandemię nie było wspólnego przemarszu z kopalni do kościoła. We mszy uczestniczyły tylko poczty sztandarowe i orkiestra górnicza oraz nieliczni pozostali wierni, bo limit osób w libiąskim kościele wynosi 60.

Mieszkańcy mogli odczuć klimat Barbórki dzięki kopalnianej orkiestrze, która zagrała nie tylko pod kościołem, ale także m.in. na targowisku i Placu Słonecznym.

Obejrzyjcie filmik z tegorocznych obchodów.

::video{"type":"single","item":"4276"}

(Marek Oratowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (4)

Jan NawakJan Nawak

0 0

BÓG, HONOR, OJCZYZNA!!! TO NALEŻY POŁĄCZYĆ Z NIMI!!! NIECH ŻYJE GÓRNICZY STAN!! CHWAŁA I SŁAWA POLSKIEMU GÓRNIKOWI!!!

10:29, 04.12.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

tubylectubylec

0 0

panie Janie Nawaku i panowie górnicy, - wczoraj podano informację w radiu ,że górnictwo w Polsce jest zadłużone na 3,5 mld PLN , a na barbórkę w tym roku przeznacza się ok. 300 mln PLN- więc kto do tego komunistycznego reliktu dopłaca ? - MY PODATNICY
i gdzie ta wasza " chwała" ?

11:40, 04.12.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jan NawakJan Nawak

0 0

Ludzie! Polacy! Proszę! Afryka dzika! Radio!!! Jakie??? Tubylczy kraj!!! Ciepły, gorący klimat!!! Proszę! Niech ta orkiestra przejdzie i zagra!!! Ludzie! Niech zagra! Niech gra wiecznie!!! Nie przeszkadzajmy!!! Tubylczy kraj!!! Germania!!! ZARAZA!!!

12:01, 04.12.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

nexusnexus

0 0

@tubylec już niedługo będziemy uzależnieni nie tylko od gazu, czy ropy ale także od węgla. W przyszłym roku zacznie się zamykanie kopalń a pieniądze przeznaczy na to UE. Póki co, Szczęść Boże wszystkim górnikom!

12:03, 04.12.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%