Koło od taczek, wykładzina i sporo innych śmieci, czyli co można znaleźć na wycieczce - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Koło od taczek, wykładzina i sporo innych śmieci, czyli co można znaleźć na wycieczce

Ewa Solak 13:00, 29.11.2020
Skomentuj  Koło od taczek, wykładzina i sporo innych śmieci, czyli co można… Dzikie wysypisko na granicy Rudna i Grojca. FOT. Zbigniew Durczok

Zbigniew Durczok z Tenczynka wybrał się na przejażdżkę rowerem. Na granicy Rudna i Grojca natknął się na stertę odpadów.

Przyznaje, że gdyby nie one, miejsce byłoby bardzo ładne. Z wzniesienia widać góry.

- Część rzeczy spakowane było w workach. Oprócz tego wykładzina, koło od taczek, gumy, plastik. Ktoś musiał to tam przywieźć, bo zabudowania są dość daleko - mówi Zbigniew Durczok.

Udokumentował dzikie wysypisko, a zdjęcie udostępnił naszej redakcji.

(Ewa Solak)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%