We wrześniu 1990 roku ukazał się pierwszy numer „Przełomu”. W lipcu 2011 roku do Waszych rąk trafił jego tysięczny egzemplarz. Zobaczcie jak wygląda praca nad gazetą oraz cotygodniowy proces druku 12 800 egzemplarzy pisma.
We wrześniu 1990 roku ukazał się pierwszy numer "Przełomu". W lipcu 2011 roku do Waszych rąk trafił jego tysięczny egzemplarz. Zobaczcie jak wygląda praca nad gazetą oraz cotygodniowy proces druku 12 800 egzemplarzy pisma.
Żeby gazeta powstała, pracujemy nad nią cały tydzień. Gotowe artykuły nanoszone są na makietę kolejnego wydania. Zanim jednak w postaci papierowej "Przełom" ujrzy światło dzienne, trafia do druku.
- Gazeta przesyłana jest do nas drogą internetową. Sam druk trwa około 20 do 30 minut - opowiada Sebastian Ochmański z drukarni Agora Poligrafia w Tychach.
Od czasu do czasu razem z "Przełomem" otrzymujecie dodatki specjalne. Obecnie jest nim "Letnisko".
Przy drukowaniu gazety zdarzają się czasem niespodzianki.
- Pierwszą jest opóźnienie przesyłu materiału z redakcji. Innym na przykład zerwanie papieru - dodaje Sebastian Ochmański.
(e)

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
A co na to nasz Robert - może redakcja go dopytać, bo po budowie latał i wywiadów udzielał .......
:)
13:18, 2026-05-21
“Przełom” to moje ukochane dziecko
odloty molendowej..... nie dość, że komentujesz sama swoje artykuły to jeszcze przeprowadzasz wywiady sama ze sobą, przecież remsak nie jest w stanie zadać samodzielnie żadnego pytania. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bążur
10:35, 2026-05-21
Nocne oczekiwanie na diagnostykę
umieralnią w chrzanowie siedlisku komuchów i POwskich *%#)!& kieruje funkcjonariusz Baranowski oraz Gęba sędzia piłkarski. obaj reprezentują nurt głębokiego zidiocenia PO
bążur
10:31, 2026-05-21
0 0
Teraz może być opóznienie bo kierowca z Tychów nie jedzie A4 bo oni nieobsługują Viatolla i S1 by nie płacić.:).Zobaczcie jaki jest ruch na drodze 79,wszyscy omijają A4 i s1 oraz drogę 94Kraków-Olkusz-Dąbrowa bo na 79 nie ma viatolla ani ograniczeń tonażowych.Jedyne co ich odstrasza to ITD w Rudawie"pod kurczakiem".I to nie wina kierowców ani firm bo każdy szuka teraz cięcia kosztów.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz