W sobotę w Miękini osoby zainteresowane ziołami będą mogły dowiedzieć się o ich właściwościach leczniczych i wziąć udział w spacerze
Stowarzyszenie na Wulkanie z Miękini zaprasza w sobotę 12 września na spotkanie nieopodal dawnego kamieniołomu.
Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat ziół i roślin leczniczych rosnących w najbliższej okolicy.
- Zaplanowaliśmy również spacer, więc dobrze by było, gdyby uczestnicy mieli długie spodnie i obuwie sportowe - mówi Mirosław Kłosowski prezes stowarzyszenia.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00. Zbiórka przed instytutem AGH. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z organizatorami przez FB (Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne na Wulkanie).

20.04.2026
OSŁONY okienne na wymiar, Tel. 731-496-146.

18.04.2026
OFERUJĘ budowę indywidualnie dostosowanych domków ...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
2080 mieszkańców zawalczyło o wakacje marzeń
Wakacje marzeń za 10tys. to chyba w sosnowcu tylko 🤣🤣🤣
Skit
16:21, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Radni chcieli sesji nadzwyczajnej, ale jak widać, burmistrz Latko troszczy się szybciej i sprawniej o mieszkańców i już jest spotkanie, dziękujemy!
absurd
15:13, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Pan burmistrz dobrze wiedział o co ci chodzi. A teraz udaje ze nie wie i nie chce się wypowiadać na ten temat , popieram tych ludzi którzy rozwiązali umowy, i mam nadzieję ze inni tez tak zrobią, te mieszkania to zwykła siema
Chrzanow wita
14:46, 2026-05-21
Spór o mieszkania SIM w Chrzanowie
Przecież burmistrz, to pachołek Tuska. Nie liczcie na to , że Wam pomoże. Trzeba zrobić referendum, tak jak w Krakowie i wybrać innego burmistrza. Wtedy może będzie lepiej.
Gieks
13:30, 2026-05-21
0 0
A jeśli ktoś z własnej woli nie chce mieć fb to również może się zjawić?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz