Piknik sąsiedzki na osiedlu Młodości. Mieszkańcy chwalili pomysł (WIDEO) - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Piknik sąsiedzki na osiedlu Młodości. Mieszkańcy chwalili pomysł (WIDEO)

Marek Oratowski 17:00, 22.08.2020 Aktualizacja: 19:48, 04.10.2025
1  Piknik sąsiedzki na osiedlu Młodości. Mieszkańcy chwalili pomysł… Do dyspozycji dzieci były m.in. dmuchańce

W sobotę przez cztery godziny między blokami na ulicy Orkana można było skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Miejsce Aktywności Mieszkańców.

Piknik przyciągnął całe rodziny.

- To pierwsza taka impreza w tym miejscu, która została bardzo dobrze przyjęta przez mieszkańców. Zorganizowaliśmy ją wspólnie z biblioteką, urzędem miejskim, Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz OSP Chrzanów. Mamy dmuchawca, strażacy prezentują dla chętnych zasady udzielania pierwszej pomocy oraz konkurs lania wodą do pachołków. Panie z biblioteki przygotowały zabawy dla dzieci. Dzięki firmie Artyzan mogliśmy też rozdawać dzieciom zabawki. We wrześniu podobny piknik zorganizujemy na osiedlu Północ- zapowiada Kinga Kucharska z Miejsca Aktywności Mieszkańców.
Obejrzyjcie, jak przebiegała impreza.

::video{"type":"single","item":"3982"}

(Marek Oratowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

VitekSprytekVitekSprytek

0 0

To w ramach walki z wirusem?

06:45, 23.08.2020
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%